26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Meghan Markle otrzyma nagrodę Woman of Vision Award 2023

Meghan Markle otrzyma nagrodę Woman of Vision Award 2023

rodzina królewska

4 kwietnia 2023 | 3:22 rano

Meghan Markle ma otrzymać nagrodę Woman of Vision 2023 od słynnej feministki Glorii Steinem w przyszłym miesiącu.

„Globalne rzecznictwo księżnej Sussex na rzecz upodmiotowienia i rzecznictwo w imieniu kobiet i dziewcząt” przyniosło jej nowy, błyskotliwy głos na przyjęciu w Nowym Jorku 16 maja.

Nagroda – przyznana przez pani fundacjiorganizacja z Brooklynu, która „pracuje nad zwróceniem uwagi na prawdziwe wyzwania stojące przed kobietami, zwłaszcza kobietami kolorowymi i kobietami o niskich dochodach żyjącymi w ubóstwie” — zauważa, że ​​Markle jest „feministką, rzeczniczką praw człowieka, równości płci i światowy wzór do naśladowania”.

Steinem, A.; „Matka założycielka” Fundacji Mrswręczyć księżnej nagrodę podczas hucznej ceremonii.

Gloria Steinem przemawia na scenie podczas gali Gloria Awards 2017 dla Ms. Founder for Women, 3 maja 2017 r. w Nowym Jorku.
Monika Schipper

Teresa C. Younger, prezes i dyrektor generalny firmy Ms. w obecnej sytuacji.

Księżna i inni zwycięzcy, dodał Younger, „są niesamowitymi liderami i jesteśmy wdzięczni, że możemy podkreślić ich liczne osiągnięcia i niestrudzoną pracę na rzecz równości płci i ras w całym kraju i na świecie”.

Inni odbiorcy to Wanda Irving, współzałożycielka projektu Dr. Shalon’s Work on Motherhood. Kimberly Inez McGuire, dyrektor wykonawczy, URGE; oraz Latosha Brown, strateg polityczny i współzałożyciel organizacji Black Voters Matter.

Steinem (po lewej) i Patricia Karpin, współzałożycielki Ms. Magazine, rozmawiają w biurze 7 maja 1987 r.
Obrazy Getty’ego

Aby uzyskać więcej Page Six, które pokochasz…


„Meghan, LaTosha, Wanda, Kimberly, Olivia i Rebecca są niesamowitymi liderami i jesteśmy wdzięczni, że możemy podkreślić ich liczne osiągnięcia i niestrudzoną pracę na rzecz równości płci i ras w całym kraju i na świecie” – dodał.

Markle i Steinem, którzy mieszkają w Montecito w Kalifornii, nawiązali swoją nieprawdopodobną przyjaźń podczas kwarantanny w 2020 roku.

Ich nieprawdopodobna przyjaźń rozkwitła, gdy księżna skontaktowała się z 89-latką, aby zapytać, czy chciałaby połączyć siły w dziękczynnych rozmowach telefonicznych z organizatorami rejestracji głosów. magazynu Vogue.

READ  Damien Priest oraz prawdziwi zwycięzcy i przegrani z WWE Money in the Bank Match Card

„Nie jestem ekspertem od mediów, ale wydaje mi się, że różni się to od jej wizerunku w mediach” – powiedział Steinem ludzie mówili Markle w 2022 roku. „Jest mądra, zabawna i oddana sprawom społecznym”.

Markle miała odebrać nagrodę zaledwie 10 dni później Koronacja króla Karolaktóry odbędzie się 6 maja o godz.

Sussexowie nie powiedzieli, czy odbyliby 5459-milową podróż z ich domu w Montecito w Kalifornii do Londynu.


Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/04/04/meghan-markle-to-be-given-2023-women-of-vision-award/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL