20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

McDonald’s otwiera nową sieć o nazwie CosMc’s.  Oto lokalizacje i lista.

McDonald’s otwiera nową sieć o nazwie CosMc’s. Oto lokalizacje i lista.


Pierwsze spojrzenie na koncepcję McDonald’s CosMc

McDonald’s ogłosił, że otwiera nową sieć o nazwie CosMc’s, która będzie koncentrować się na kawie i innych napojach, co jest postrzegane jako wyzwanie dla Starbucks i Dunkin’, ponieważ gigant fast foodów stara się zwiększyć popołudniową sprzedaż.

Firma podała, że ​​w tym miesiącu otworzy swoją pierwszą lokalizację CosMc w Illinois, a w 2024 r. planuje otworzyć dodatkowe restauracje.

W środę podczas prezentacji dla inwestorów dyrektor generalny McDonald’s, Chris Kempczinski, powiedział, że uzasadnienie założenia restauracji wynika z rosnącego popytu na „okazję do popołudniowego drinka” – rynku wartym 100 miliardów dolarów, na którym McDonald’s nie ma obecnie silnej obecności. . Dodał, że nowa sieć umożliwi firmie produkcję spersonalizowanych napojów, które w restauracjach McDonald’s są trudne do wykonania.

Koncepcja CosMc zakłada, że ​​„co by się stało, gdyby postać McDonalda z lat 80., będąca po części kosmitą, po części surferem, a po części robotem”, otworzyła restaurację w 2023 roku – dodał Kempczinski.

Co znajduje się w menu CosMc?

Dyrektor generalny zauważył, że sieć będzie oferować nowe napoje, które można personalizować, oraz ulubione napoje McDonald’s, takie jak Egg McMuffin.

Według firmy niektóre z oferowanych napojów kawowych to churro frappe, s’mores na zimno i latte z przyprawami kurkumowymi. CosMc’s będzie również sprzedawać napoje bez kawy, w tym napój energetyzujący z wiśni, zieloną herbatę jeżynowo-miętową i slushie gruszkowe.

Opcje napojów kawowych w CosMC będą obejmować churro frappe, zimny napar, s’mores i latte z przyprawami kurkumowymi. Napoje niekawowe obejmują zastrzyk energii z wiśni, zieloną herbatę miętową, jeżyny i błoto gruszkowe.

McDonalda


Sieć będzie oferować także produkty „słodkie i słone” – powiedział Kempczinski. Należą do nich pikantna kanapka queso, kremowa kanapka z awokado z pomidorami, kęs precli i karmelowe ciasto krówkowe.

Jakie rodzaje personalizacji napojów będą dostępne?

McDonald’s powiedział, że CosMc’s będzie oferować spersonalizowane produkty, w tym boba, syropy smakowe, shoty energetyczne i witaminę C.

Gdzie znajdują się lokalizacje CosMc?

Pierwsza lokalizacja będzie zlokalizowana w Bolingbrook w stanie Illinois, na przedmieściach Chicago, a w 2024 r. zaplanowano otwarcie około 10 dodatkowych lokalizacji w Teksasie, powiedział inwestorom Kempczinski.

Nie jest jeszcze jasne, czy CosMc rozszerzy się poza tę granicę. Firma oświadczyła, że ​​będzie analizować wyniki przez co najmniej rok, zanim podejmie decyzję o dodaniu kolejnych lokalizacji.

Czy McDonald’s dodaje więcej własnych restauracji?

Tak, McDonald’s planuje otwarcie 10 000 nowych sklepów na całym świecie W środę firma podała, że ​​spodziewa się „najszybszego okresu wzrostu” w swojej 60-letniej historii do 2027 roku.

Dzieje się tak po tym, jak sprzedaż w tych samych sklepach wzrosła w trzecim kwartale o 8,1%, co skłoniło sieć do przyspieszenia tempa otwierania restauracji.

– Z doniesień Associated Press.

READ  EKSKLUZYWNIE: Czując się „bardzo źle” w związku z ekonomią, Musk chce zredukować 10% miejsc pracy w Tesli