15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

MBTA znosi ograniczenia prędkości windy na Green Line – NBC Boston

MBTA znosi ograniczenia prędkości windy na Green Line – NBC Boston

MBTA wstrzymuje planowane zniesienie ograniczeń prędkości na zielonej linii po tym, jak miały zostać zniesione w sobotę.

Stało się tak po tym, jak załogi ustaliły sygnały prędkości, które muszą być używane, aby wprowadzić ograniczenia zakazu, zgodnie z MBTA.

T powiedział jeźdźcom, aby przestali jeździć w mediach społecznościowych.

Po raz kolejny jeźdźcy muszą planować wokół T, tym razem z tłumami w Dzień Świętego Patryka i ciągłymi ograniczeniami prędkości.

Pełniący obowiązki prezesa MBTA powiedział w piątek, że jest „optymistą”, że ostatnie globalne ograniczenia prędkości nałożone na linie metra i T’s w zeszłym tygodniu mogą zostać zniesione do soboty rano.

Cała Zielona Linia pozostawała pod ograniczeniami od piątku, ponad tydzień później Sprawdzenie części czerwonej linii wywołało globalne ograniczenia prędkości Na wszystkich czterech liniach kolejowych ciężkich i lekkich.

Jednak według MBTA kieszenie torów – około 25% całości – nadal będą podlegać ograniczeniom, co oznacza, że ​​pociągi nie będą mogły przejeżdżać przez niektóre odcinki torów szybciej niż 25 mil na godzinę lub 10 mil na godzinę na ograniczonych zakrętach i więcej. Specjalistyczne przedłużenia toru.

„Koncentruję się na bezpieczeństwie reformy systemu. Tego właśnie chcą nasi zawodnicy i na to zasługują” – powiedział tymczasowy dyrektor generalny MBTA, Jeff Gonville, na konferencji prasowej.

Nie jest jasne, kiedy wszystkie ograniczenia prędkości zostaną zniesione w całym systemie.

Zauważył, że trwa „wyspecjalizowane i solidne” niezależne dochodzenie w sprawie przyczyn spowolnienia. Powiedział jednak, że jest zadowolony z tempa kontroli torów w całym systemie, biorąc pod uwagę, ile jeszcze trzeba zrobić, jeśli pociągi wciąż kursują.

Gonville powtórzył, że pasażerowie powinni nadal planować dodatkowy czas podróży i dłuższe pasy na wszystkich liniach metra i trolejbusów, biorąc pod uwagę obszary wolnych stref, które będą się utrzymywać.

W przyszłym tygodniu T planuje zaprezentować nową deskę rozdzielczą, która pozwoli pasażerom dokładnie wiedzieć, gdzie obowiązują ograniczenia prędkości w metrze i trolejbusach.

Jeźdźcy byli sfrustrowani w czwartek i piątek ograniczeniami prędkości MBTA.

Na wszystkich liniach T zmniejszono prędkość pociągów. W zeszły czwartek, opierając się na ustaleniach inspekcji czerwonej linii przeprowadzonej przez departament na początku tygodnia. Znaleziono kilka problemów, które wymagały natychmiastowej uwagi, w tym obawy dotyczące warunków na pierwszym pasie ruchu, skrzynek elektrycznych z pierwszeństwem przejazdu i działania reflektorów w tunelach oraz brakujących lub niespójnych dokumentów dotyczących napraw, które zostały już wykonane.

Nagłe ogłoszenie spowolniło pociągi w całym systemie. Globalne ograniczenia prędkości zostały zniesione następnego dnia dla linii czerwonej, niebieskiej i pomarańczowej, ale pozostała na linii zielonej i — do czwartku — na trolejbusie Matapan.

READ  Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo