21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mąż Simone Biles, Jonathan Owens, „nie przejmuje się” po ostrej reakcji na „Polowanie”.

Mąż Simone Biles, Jonathan Owens, „nie przejmuje się” po ostrej reakcji na „Polowanie”.

W przeciwieństwie do większości świata Jonathan Owens poznał Simone Biles najpierw jako osobę, a dopiero potem jako gimnastyczkę.


Obrazy Mary DiCicco/MLB za pośrednictwem Getty I


28-letni zawodnik Green Bay Packers pojawił się w najnowszym odcinku programu Centrum podcast wraz ze swoją żoną, która niedawno została najbardziej utytułowaną gimnastyczką wszechczasów, i opowiedział historię ich poznania, łącznie z tym, że nawiązali kontakt jako pierwsi.


– zapytał współgospodarz Channinga Crowdera„Jak do cholery zrobiłeś Simone Biles?” Owens przyznał, że „nie wiedział, kim ona jest” w 2020 r., kiedy po raz pierwszy nawiązali kontakt, po dopasowaniu w aplikacji randkowej Raya.


„Pomyślałem: pozwól mi zobaczyć, kto to jest”. „Nigdy nie przepadałem za gimnastyką, więc to wzbudziło moją ciekawość” – powiedział zawodnik NFL.


Wkrótce dowiedział się, że 26-letni Biles również Wyraźniej, niż zdawał sobie sprawę. „Pierwszą rzeczą, jaką zobaczyłem, było to, że miała mnóstwo rzeczy [Instagram] Obserwujący. „Więc myślę sobie: «OK, musi być dobrze»” – powiedział Owens w podcaście.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Owens wyjaśnił, że możliwe, że początkowo nie wiedział, kim jest Biles, biorąc pod uwagę jej rozgłos. „Kiedy wygrała igrzyska olimpijskie, byłem w college'u i nie mieliśmy NBC, nie mieliśmy kanałów olimpijskich, byliśmy na studiach – powiedział Owens. [training] obóz [in] Koniec lipca i początek sierpnia.”


„Więc nie obchodzi mnie to. Nie miałem chwili, żeby zobaczyć, co się stało [her compete],” on dodał.


Według Owensa to ona pierwsza wysłała mu SMS-a, co doprowadziło do „wysyłania SMS-ów w tę i z powrotem”, a trzy dni później po raz pierwszy skontaktowała się osobiście.


„Nie mogliśmy wiele zrobić, ponieważ pojawił się koronawirus i wszystko zostało zamknięte” – powiedział piłkarz, który grał wówczas w drużynie Houston Texans. „Więc przyjechała do Houston. Mieszkała na przedmieściach, więc musiała jechać jakieś 45 minut. Reszta to już historia.”


Para pobrała się 22 kwietnia 2023 roku w sądzie hrabstwa Harris w Houston. Kilka tygodni później zorganizowali drugi ślub w Cabo San Lucas w Meksyku.Zapytany, czy uważa, że ​​to on jest „haczykiem” w jego związku z Bilesem, Owens odpowiedział: „Zawsze mówię, że to faceci są haczykiem” i że „walczy” ze swoim naturalnym poczuciem, że „boi się zaangażować” w tę sytuację. punkt w jego życiu.


„Ja na to: «Jest trochę za wcześnie». Powiedział: „Ale wiesz, to się dzieje, kiedy najmniej się tego spodziewasz”. Kiedy razem wychodziliśmy, od razu między sobą zaiskrzyło. Śmialiśmy się całą noc.”


Zaintrygowała go także odpowiedź Biles na temat tego, kogo uważa za swoją największą konkurentkę (spoiler: ona sama) i powiedział, że naprawdę zdał sobie sprawę z jej wpływu, kiedy pewnej niedzieli wybrali się do popularnej kawiarni z ciasteczkami.


„Wszystkie te matki były tam ze swoimi dziećmi, przechodziliśmy obok i wszyscy zatrzymywali się i zatrzymywali [stared]. Dzieci się trzęsły i mówiły: „O mój Boże” – wspomina Owens.


Jonathan Owens i Simone Biles w Houston, 28 grudnia 2021 r.

Carmen Mandato/Getty


Wydawało się, że po premierze odcinka podcastu Owens odpowiedział na krytykę związaną z jego komentarzami Opublikuj na Instagramie Czwartkowy wieczór.


Udostępnił zdjęcia swoje i swojej żony w dniu ślubu i w kilku przypadkowych zdjęciach napisał: „Nie przejmuję się 😂❤️ Po prostu wiedz, że jesteśmy tu zamknięci 🤞🏽”.


Oprócz udostępnienia swojego postu Jej historia na InstagramieBiles zostawiła także wspierający komentarz pod postem męża w sieci.


„🤞🏾💋 na całe życie” – napisała.

READ  Coco Gauff pokonuje Caroline Wozniacki i zbiera pochwały na US Open