28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mayim Bialik jest w niebezpieczeństwie – The Hollywood Reporter

Mayim Bialik jest w niebezpieczeństwie – The Hollywood Reporter

Mayim Bialik nie będzie już uczestniczył Niebezpieczeństwo.

the Teoria Wielkiego Wybuchu absolwent opublikować w piątek na swoim zweryfikowanym koncie w mediach społecznościowych Niebezpieczeństwo Producenci Sony Pictures Television poinformowali ją, że „nie będzie już gospodarzem konsorcjalnej edycji Niebezpieczeństwo„.

Zarówno Bialik, jak i współgospodarz Ken Jennings, zostali nominowani do nagrody Daytime Emmy za naprzemienne role w programie pustym po śmierci ukochanego Alexa Trebeka. Sony nakłoniło Bialika i Jenningsa do podzielenia się obowiązkami gospodarzy długo działającego, konsorcjalnego teleturnieju w zeszłym roku, zamykając miesięczny okres, w którym serial przeszedł burzliwą transformację, w wyniku której były showrunner Mike Richards sam wybrał rolę gospodarza po serii sędziów gościnnych. Został zwolniony tydzień później po kilku wyjściach Reporter z Hollywoodzgłosił wcześniejsze procesy sądowe dotyczące dyskryminacji, w które brał udział podczas pełnienia funkcji producenta wykonawczego Cena jest poprawna. Inne doniesienia dotyczyły niegrzecznych i obraźliwych żartów, które opowiadał podczas krótkotrwałego podcastu, który prowadził w latach 2013–2014. Richards nakręcił film w jeden dzień, co odpowiada tygodniowi. Niebezpieczeństwo! odcinki – zanim ustąpił ze stanowiska gospodarza. Niedługo potem Sony zwolniło go ze stanowiska showrunnera.

Michael Davis objął stanowisko showrunnera w zeszłym roku, kiedy Sony ogłosiło, że Jennings i Bialik będą dzielić obowiązki gospodarzy. Nie jest jasne, czy Bialik, który wcześniej był gospodarzem programów specjalnych w godzinach największej oglądalności, Niebezpieczeństwo celebrytów i turnieje uniwersyteckie, nadal będą uczestniczyć w roli gospodarza dowolnej franczyzy.

Przedstawiciele producentów telewizorów Sony nie odpowiedzieli natychmiast THRProśba o komentarz. Ta historia zostanie zaktualizowana, kiedy i jeśli to zrobią.

READ  Samuel L Jackson staje się wirusowy dzięki swojej reakcji po utracie Tony'ego