15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Marlon Wayans kpi z włamywaczy po okradzieniu domu: „Oszczędzaj energię”

Marlon Wayans kpi z włamywaczy po okradzieniu domu: „Oszczędzaj energię”

Marlon Wayans wysłał zabawną wiadomość do potencjalnych złodziei i oświadczył, że „niczego nie posiada” po tym, jak w zeszłym tygodniu okradziono jego dom.

Brat aktora i komika Keenena Ivory Wayansa obudził się, ale zignorował hałas, gdy włamywacze włamali się do jego domu w okolicach Los Angeles. Źródła podają TMZJak podała gazeta, złodzieje ukradli sejf i „kilka tysięcy dolarów w gotówce”.

Marlona W filmie na Instagramie W czwartek udostępnił informację, dziękując osobom, które się z nim skontaktowały, po czym dodał, że złodzieje „tak naprawdę nie ukradli zbyt wiele”.

„Powiedział, że najcenniejszą rzeczą w moim domu jest mój dom”.

„Jeśli więc nie załadujesz tego na ciężarówkę i nie wywieziesz, to dobrze sobie poradziłeś, ale ja nic nie mam”.

Aktor zaznaczył, że nie posiada też żadnej biżuterii, wskazując na „fałszywy” pierścionek na dłoni, który, jak się okazało, był czujnikiem tętna.

„Nie jestem krzykliwy. Nie noszę biżuterii. Żadnych naszyjników. Nie mam pieniędzy. Używam kart kredytowych” – powiedział.

Marlon ogłosił w komentarzu do wideo, że wszystko w porządku i że jest „wdzięczny” po odcinku.

„Przepraszam, prowadzę proste życie z dwoma kotami, z których jeden ma Range Rovera z 1994 r., który będzie potrzebował ładowarki, jeśli go ukradniesz, bo akumulator się wyczerpał” – napisał.

„Złodzieje nie marnują energii i życia na włamywanie się do domów, jest za ciężkie!!! Chcesz dźwigać to całe gówno? Bolą Cię plecy i dlaczego? Powtarzam, nie mam nic cennego. Nie mam dużo pieniędzy ani biżuterii. Proszę, wybierz to, co najlepsze 🎯 Dziękuję i kocham Cię… nadal.”

READ  Katarzyna, księżna Walii, dołącza do rodziny królewskiej na balkonie pałacu podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu, gdy zdiagnozowano u niej raka