15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracie Abrams zdradza żart na temat Travisa Kelce’a przed występem z Taylor Swift podczas trasy koncertowej gwiazdy popu „Eras”

Gracie Abrams zdradza żart na temat Travisa Kelce’a przed występem z Taylor Swift podczas trasy koncertowej gwiazdy popu „Eras”

Napisane przez Alistaira Talbota

22:03 06 lipca 2024, aktualizacja 22:05 06 lipca 2024
Gracie Abrams, która wystąpiła z Taylor Swift podczas swojego ostatniego wieczoru w czerwcu w Londynie, ujawniła żart, który powiedział jej Travis Kelce, który pomógł jej zachować spokój przed jej krótkim występem w europejskiej części trasy piosenkarki „Eras”.

24-letnia aktorka, córka reżysera Gwiezdnych Wojen JJ Abramsa, w zeszłym miesiącu wystąpiła na scenie na Wembley, aby stworzyć z gwiazdą popu duet z przebojem Swifta „US”.

Ponieważ jednak czuła się zdenerwowana przed przedstawieniem wypełnionej publiczności, Abrams była za kulisami z Kelsey, która ujawniła jej zabawną interakcję z nią w SiriusXM.

„Zanim poszliśmy razem na górę, byliśmy w namiocie, a on podszedł tuż przede mną. Myślę, że zaśpiewał kilka piosenek czy coś” – powiedział Abrams.

„To coś w stylu: «Chcę to schrzanić, żebyś wyglądał naprawdę dobrze». „”

Gracie Abrams ujawniła, że ​​denerwowała się występem na scenie z Taylor Swift w Londynie
Poczułem się mniej zmartwiony, gdy Travis Kelce naśmiewał się z siebie i powiedział, że będzie źle wyglądać, żeby ona mogła dobrze wyglądać na scenie na Wembley
Swift (po lewej) i Abrams (po prawej) wystąpili w duecie przy przeboju gwiazdy popu „Us” przed pełną publicznością.

Urodzona w Kalifornii, aspirująca gwiazda muzyki pop dodała, że ​​wsparcie Kelseya świadczy o atmosferze panującej wśród wykonawców podczas trasy koncertowej Swift.

„Prawda jest taka, że… to po prostu społeczność naprawdę wspierających ludzi” – powiedział Abrams magazynowi Billboard.

„Właściwie każdy, niezależnie od tego, czy znajduje się w namiocie, czy w górnym rzędzie stadionu, ma wrażenie, jakby wszyscy tam byli, ponieważ cała muzyka, którą tworzyłem przez ostatnie 18 lat, wiąże się z głęboką radością i emocjami.

„…To naprawdę magiczne.”

Według brytyjskiej firmy Officers Charts Company nowy album Abramsa „The Secret of Us” przewyższył album Swifta „The Tortured Poets Department”, który w czerwcu znajduje się obecnie na pierwszym miejscu listy przebojów.