16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Serial telewizyjny Arkham Asylum nie będzie kontynuowany: produkcja spinoffu Batmana została przełożona

Serial telewizyjny Arkham Asylum nie będzie kontynuowany: produkcja spinoffu Batmana została przełożona

Drzwi do Arkham Asylum są na razie zamknięte. Spin-off DC Max skupiający się na szpitalu zamieszkałym przez złoczyńców Batmana nie posuwa się już do przodu, przynajmniej w obecnej odsłonie, Reporter z Hollywood Potwierdził to.

Najnowsza wersja programu to schodyAntonio Campos został dyrektorem wykonawczym serialu Nietoperz Reżyser Matt Reeves jest producentem wykonawczym filmu. Chociaż film ten nie jest już produkowany, możliwe, że w przyszłości pojawi się jego inna wersja.

Proponowana seria przechodziła lata rozwoju i kilkukrotnie zmieniała kierunek. Pierwotnie akcja serialu rozgrywała się w świecie reżysera Reevesa. Nietoperz Film koncentruje się na Departamencie Policji Gotham i rozgrywa się rok przed filmem. Reeves współpracował z Korytarz Imperium Ogłoszono, że twórca Terence Winter zostanie zatrudniony do programu wydanego w lipcu 2020 r., ale Winter odszedł kilka miesięcy później, a Joe Barton został zatrudniony jako producent nowego programu w styczniu 2021 r.

Ostatecznie pomysł ten przerodził się w coś innego, dzięki Reevesowi oświadczenie W marcu 2022 r. serial skupi się teraz na Arkham. Campos został ogłoszony nowym showrunnerem w październiku 2022 roku, a kilka tygodni później James Gunn i Peter Safran objęli stanowisko szefów nowo utworzonego DC Studios. Serial został przekształcony w część nowego uniwersum DC, a nie w oddzielny wszechświat, który obejmuje Nietoperz (i jego nadchodząca kontynuacja), plus Pingwin Podgląd.

Reeves pracuje nad scenariuszem do Batman, część drugaPremiera filmu zaplanowana jest na październik 2026 r., a zagrają z nim Colin Farrell Pingwin Przychodzi we wrześniu tego roku. różnorodny Pierwszy, który przekazał tę wiadomość.