19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mark Zuckerberg przyjmuje wyzwanie walki w klatce Elona Muska

Mark Zuckerberg przyjmuje wyzwanie walki w klatce Elona Muska

Po tym, jak Elon Musk niedawno napisał na Twitterze, że byłby „chętny do walki w klatce” z Zuckerbergiem, dyrektor generalny Meta odpowiedział, publikując zrzut ekranu tweeta Muska z podpisem „Wyślij mi lokalizację”.

Potwierdziła, że ​​post Zuckerberga na jego Instagramie tak naprawdę nie jest żartem, co oznacza, że ​​piłka jest teraz po stronie Muska. „Historia mówi sama za siebie” – powiedziała mi rzeczniczka Mity, Iska Sarek.

Po opublikowaniu tej historii Misk odpowiedział W dwóch słowach: „Vegas Octagon”. Następnie napisał na Twitterze: „Mam ten niesamowity ruch, który nazywam„ Morsem ”, w którym leżę na przeciwniku i nic nie robię”.

Zuckerberg opublikował to na swoim zweryfikowanym koncie na Instagramie w środę.
Zrzut ekranu: Edge

Jeśli chodzi o miliarderów, prezesów technologii, którzy dosłownie walczą ze sobą, Musk kontra Zuckerberg będzie tak dobry, jak to tylko możliwe. 51-letni Musk ma przewagę nad Zuckerbergiem pod względem wielkości fizycznej i tak jest Rozmawialiśmy o Brał udział w „prawdziwych walkach ulicznych”, kiedy dorastał w Afryce Południowej. Tymczasem 39-letni Zuckerberg jest początkującym zawodnikiem mieszanych sztuk walki i naprawdę nim jest wygrana Turnieje jiu-jitsu. Twierdzi też, że ma Niedawno zakończone Ostateczny trening Murph Challenge w mniej niż 40 minut.

Bez względu na to, kto wygra, myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że pojedynek Muska z Zuckerbergiem będzie jedną z najzabawniejszych walk w historii. To musi się stać. Nie powstrzymuj się teraz, Musk.

Aktualizacja 21 czerwca, 22:30 ET: Dodano odpowiedź od Elona Muska.

READ  Gwałtowny wzrost wartości Bitcoina w rekordowym czasie spowodował, że fundusz BlackRock ETF przekroczył kwotę 10 miliardów dolarów