16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Liszów potwierdzony na polskim festiwalu „Open” w 2023 roku

Liszów potwierdzony na polskim festiwalu „Open” w 2023 roku

Ponownie

27 listopada 2022 r

Zdjęcie: REUTERS/Alamy Fotografia Stockowa

Lizzo i Queens of the Stone Age wystąpią na Poland’s Open Festival w 2023 roku.

Lizzo będzie główną gwiazdą Open w środę wieczorem, dając swój pierwszy koncert na żywo w Polsce, podczas gdy Queens of the Stone Age zagrają w piątek. Arctic Monkeys, OneRepublic i Nothing But Thieves zostali już potwierdzeni w line-upie Open’era, który odbędzie się w Gdyni na północnym wybrzeżu Polski w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2023 roku. Odwiedź wydarzenie Oficjalna strona internetowa Po więcej szczegółów.

Queens of the Stone Age stopniowo ujawniają swoje plany koncertowe na 2023 rok – wraz z Open’rem zagrają też w czerwcu na Southside Festival i Hurricane Festival w Niemczech. Zespół nie był głównym bohaterem od 2018 roku i musiał wycofać się z głównych miejsc zarówno w Reading & Leeds, jak i hiszpańskim Mad Cool w 2021 roku z powodu „ograniczeń i logistyki”.

Lizo niedawno skończył Duet z Ameryki PółnocnejNa poparcie swojego nowego albumu R specjalny, Zeszłej nocy zaprosił Missy Elliott i Cardi B do wykonania odpowiednio Tempo i Rumours na Kia Forum w Los Angeles. Niedługo potem ogłoszono drugą część w Ameryce Północnej zaplanowaną na wiosnę przyszłego roku. W lutym i marcu przyszłego roku wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii i Europie przy wsparciu Joy Crooks.

Gdzie indziej, dokument HBO o życiu Lizzo i drodze do sławy, Kochana Lizo, zadebiutował 24 listopada. Pokazuje przebłyski piosenkarki w jej młodości, kiedy brakowało jej pewności siebie, by myśleć, że pewnego dnia będzie mogła wystąpić na scenie dla tysięcy ludzi.

W Początkowy zwiastun, mówiąc, że jej kariera „stała się zbyt bliska, by nie być niczym”, ponieważ później okazało się, że wielokrotnie chciała się poddać i została uderzona w twarz za drzwiami. „Nikt nie próbował podpisać kontraktu z grubą czarną dziewczyną, która rapowała, śpiewała i grała na flecie”.

READ  W 2023 roku Egipt awansował na dziewiąte miejsce w imporcie owoców i warzyw do Polski