9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Strongvac, szczepionka przeciwko uduszeniu koni, jest już dostępna w sprzedaży w Polsce.

Strongvac, szczepionka przeciwko uduszeniu koni, jest już dostępna w sprzedaży w Polsce.

Sztokholm, 28 listopada 2022 r Interwalk AB (publ) Strangvac ogłasza dzisiaj Teraz dostępne w sprzedaży Polska. Tegra Pharmaceuticals Sp Dystrybucja szczepionki Polska I w wielu krajach Europy.

Polska Prawie 300 000 koni ma długą tradycję w sporcie jeździeckim, a wysoce zaraźliwa choroba zakaźna, uduszenie, dotyka konie i właścicieli koni w całym kraju.

„Od wielu lat badam uduszenie u koni, pomagając wyśledzić przyczynę, Streptococcus equi, gdy rozprzestrzenia się ona w populacjach koniowatych na całym świecie. Polska. Publikacja Strangvaca Polska „Daje nam nowe narzędzie do ochrony naszych koni, zmniejszając skutki zdrowotne i ekonomiczne tej strasznej choroby”. mówi dr Lucjana Witkowskiego z Instytut Medycyny Weterynaryjnej Na Uniwersytecie Warszawa.

„Mocny spacer Dopuszczony również do sprzedaży i obrotu na terenie Unii Europejskiej Wielka Brytania I Norwegia. Uruchomiony w Strangvac Szwecja, DaniaThe Wielka Brytania, Francja, Niemcyregion Beneluksu, Austria, Irlandia Wciąż w środku Polska. Przypadki uduszenia koni są częste, a choroba powoduje ogromne cierpienia i koszty ekonomiczne w całym regionie. Europa. Polska To ważny rynek koni i ważny kamień milowy dla naszej serii wydań Europa”. opinie Andreasa AndersonaCEO Przerwa.

Po więcej informacji skontaktuj się:

Andreasa AndersonaCEO

Tel: +46-8-120 10 601, Cell +46-73-335 99 70
E-mail: [email protected]

Informacje zostały przekazane do publikacji za pośrednictwem wyżej wymienionej osoby kontaktowej 28 listopada 2022 r11.45 CET.

O Przerwa

Interwalk AB Szwedzka firma zajmująca się zdrowiem zwierząt, która opracowuje szczepionki dla zwierząt. Szczepionki firmy i kandydaci na szczepionki opierają się na latach badań Instytut Karolinska I Szwedzki Uniwersytet z Badania Rolnicze Tam położono podwaliny pod prace badawczo-rozwojowe firmy. The Przerwa Akcje były notowane na Nasdaq First Northern Growth Market kwiecień 2017 r z Eminova Fondkommission AB Jako certyfikowany doradca.

Dane kontaktowe certyfikowanego doradcy

READ  Polska otwiera nowy szlak morski, aby zmniejszyć zależność od Rosji

Eminova Fondkommission AB

E-mail: [email protected], Telefon: +46 (0)8 – 684 211 10

https://news.cision.com/intervacc/r/strangvac–a-vaccine-a-equine-strangles–is-now-available-for-sale-in-poland,c3673876

https://mb.cision.com/Main/4632/3673876/1698457.pdf

https://news.cision.com/intervacc/i/lntervacc-,c3118122

(c) Sekcja 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone., Źródło Komunikaty prasowe – angielski