18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Leo Terrell z Fox News wrzeszczy na Jessicę Tarlov, aby nawoływała do jej żydowskiego dziedzictwa: „Nie rób tego!”

Leo Terrell z Fox News wrzeszczy na Jessicę Tarlov, aby nawoływała do jej żydowskiego dziedzictwa: „Nie rób tego!”

Współpracownik Fox News, Leo Terrell, stracił rozum w czwartek, gdy ekspert sieciowy Jessica Tarlov podczas dyskusji na temat Izraela i prezydenta Joe Bidena przywołała swoje amerykańskie żydowskie dziedzictwo, co doprowadziło do tego, że wściekły Terrell najwyraźniej oskarżył ją o odgrywanie karty wyścigu.

„Nie rób tego!” Terrell krzyknął: „Jesteś wielkim Demokratą!”

Tarłowa, którego w Fox News wykrzykiwano jako rezydenta liberała. Piątkapróbował spokojnie odpowiedzieć Tyrellowi, tylko po to, by konserwatywna marka stawała się coraz bardziej ożywiona.

„Czemu krzyczysz?” – zapytał w pewnym momencie Tarłow.

Podczas czwartkowej audycji historiaTerrell i Tarlov zostali rzekomo zaproszeni, aby omówić planowaną wysokodolarową zbiórkę pieniędzy dla Bidena, która ma przynieść kampanii reelekcyjnej prezydenta kwotę przekraczającą 25 milionów dolarów. Jednak rozmowa stała się bardziej gorąca, gdy gościnny nadawca Trace Gallagher zauważył, że propalestyńscy protestujący prawdopodobnie zbojkotowaliby to wydarzenie.

„Właśnie rozmawialiśmy z senatorem Rickiem Scottem, który obecnie przebywa w Izraelu, i powiedział: «Słuchajcie, [Israeli Prime Minister] Benjamin Netanjahu powiedział mu, że nie ustąpi, jadą do Rafah”. „A te protesty będą organizowane przed Ratuszem Radia przez tych propalestyńskich zwolenników i jeśli Benjamin Netanjahu dotrzyma słowa, to mam na myśli, że prezydentowi będzie bardzo trudno przekonać tych protestujących”.

„Gaza jest poważnym problemem” dla wyborców pokolenia Z, powiedział Tarłow, dodając, że Biden próbuje znaleźć „rozwiązanie, w którym mamy rozwiązanie humanitarne, ale jednocześnie upewniamy się, że pozwolimy Izraelowi dokończyć robotę i sprowadzić tych zakładników do domu”. Dodała, że ​​Biden i Netanjahu muszą ostatecznie zrobić to, co najlepsze dla swoich krajów.

Niegdyś postępowy komentator Zmienił nazwę na Leo 2.0 Kiedy przed wyborami w 2020 r. przeszedł na pełną MAGA, Terrell przyjął zdecydowanie mniej dopracowane podejście niż jego liberalny gospodarz.

READ  Wybory we Francji: Emmanuel Macron zmierzy się z Marine Le Pen w drugiej turze wyborów prezydenckich

„Joe Biden prowadzi politykę stanu Michigan – kłaniając się grupom propalestyńskim w Ameryce. Porzucił Izrael” – powiedział Terrell. „On nie tylko porzucił Izrael! Amerykanie pochodzenia żydowskiego studiują na uniwersytetach! Powiedzmy sobie jasno: Joe Biden zrobi wszystko, aby wygrać Michigan [by] Wrzucamy pod autobus naszego największego sojusznika i wrzucamy pod autobus amerykańskich Żydów! Wstyd za Joe Bidena! To jest niedorzeczne! To oburzające!”

W reakcji na tyradę Terrella Tarlov próbowała przedstawić jej punkt widzenia jako „jedynej Amerykanki pochodzenia żydowskiego w panelu”, ale jej koleżanka szybko jej przerwała i skrytykowała.

„Nie rób tego – nie rób tamtego! Nie rób tego! Nie o to chodzi” – krzyknął, co skłoniło Tarłowa do przypomnienia mu, że najpierw zasięgnął opinii amerykańskich Żydów na temat Bidena.

„OK!” „Jesteś wielkim Demokratą i będziesz bronił Joe Bidena pomimo liczebności” – wściekł się zdenerwowany Tarlov. „I wiesz, że rzuca Izrael pod autobus! I rzuca pod autobus amerykańskich żydowskich studentów te wszystkie kampusy! To obrzydliwe!”

W międzyczasie Gallagher powiedział Tarlovowi, że da jej „dziesięć sekund na odpowiedź”, co skłoniło ją do cierpliwego wyjaśnienia, że ​​chociaż wielu amerykańskich Żydów ma zastrzeżenia do polityki Bidena wobec Izraela, w dużej mierze mają oni również poczucie, że był on zdecydowanym zwolennikiem tego kraju.

Kontynuowała: „Wiem, że on chce mocnego rozwiązania i wiem, że zdaje sobie również sprawę, że w Izraelu są problemy związane z przywództwem Benjamina Netanjahu”. „Myślę, że to, co mówisz, jest bardzo niebezpieczne, podobnie jak to, co mówił prezydent Trump”.

Tyrell, zgodnie z oczekiwaniami, eksplodował ponownie. „Niebezpieczne! Niebezpieczne” – krzyknął, wskazując na siebie.

„Czemu krzyczysz?” – zapytał Tarlov, gdy Leo 2.0 wpadł w szał, zanim Gallagher na szczęście zakończył klip.

READ  Miliony Amerykanów uwikłanych w chiński spisek hakerski – USA