29 kwietnia, 2024

Kyle Shanahan ubolewa nad stratami 49ers i rzutami karnymi po porażce z Ravens – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA — Nie trzeba analizować, aby dowiedzieć się, dlaczego długo oczekiwana wigilijna rozgrywka pomiędzy 49ers a Ravens przerodziła się w porażkę w Baltimore.

49ers przystąpili do meczu w 16. tygodniu z największą różnicą obrotów w lidze NFL plus 13, ale w poniedziałkowy wieczór przegrali bitwę 5:0. Nie ma więc zbyt wielu tajemnic za zwycięstwem Ravens 33-19 na Levi's Stadium.

„Myślę, że kiedy odwrócisz piłkę pięć razy, zwykle tak się dzieje” – powiedział we wtorek trener 49ers Kyle Shanahan podczas telekonferencji z reporterami. „Nie możesz mieć pięciu strat i nic nie zyskać. W serii rzutów karnych nie możesz zdobyć więcej niż 100 jardów. ” [the 49ers had 10 penalties for 102 yards]„.

Rozgrywający San Francisco, Brock Purdy, zaliczył cztery najgorsze przechwyty w swojej karierze. Obrońca Ravens, Kyle Hamilton, podał Purdy'ego w polu końcowym podczas pierwszej jazdy 49ers w meczu, a kolejne trzy typy QB – każdy po przekierowaniu podania – zostały natychmiast wybrane i zdobyły 17 punktów Baltimore.

Każda z przemian Purdy'ego była inna i zawierała kombinację złych decyzji i pecha.

Prosta historia, prawda?

„To była po prostu porażka” – powiedziała Shanahan, nie chcąc nadać głębszego znaczenia porażce, która obniżyła rekord 49ers w tym sezonie do 11-4. Grasz z dobrą drużyną, masz pięć zmian i otrzymujesz wszystkie te rzuty karne, a to sprawia, że ​​trudno jest wygrać.

Ravens rozpoczęli mecz z 17-punktową przewagą w trzeciej kwarcie, po objęciu prowadzenia 16-12 do przerwy. Oprócz upominków, 49ers zapewnili Ravens kolejne przyłożenie, gdy zawodnik Mitch Wishnowsky został ukarany karą 15 jardów za późne uderzenie poza boisko po oddaniu puntu na odległość 23 jardów na początku trzeciej kwarty.

„Kiedy grasz niechlujnie z tymi stratami i karami, a grasz z dobrą drużyną, trudno jest wygrać” – powiedział Shanahan.

READ  Była gospodarz ESPN, Rachel Nichols, mówi, że jej współpracownicy „szpiegują” ją