29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wydarzenia sportowe nowsze niż linia standardowa

Wydarzenia sportowe nowsze niż linia standardowa


Rekordowa seria porażek Pistons pobiła poprzednie rekordy ustanowione przez 76ers i Cavaliers

To jest oficjalne: Tłoki z Detroit Jest właścicielem jednosezonowego rekordu NBA pod względem porażek z rzędu. Detroit przegrało 118-112 Do Netty z Brooklynu We wtorek wieczorem pobito rekord, który wynosił 60 dni i wciąż rośnie.

Pistons są rekordzistami w jednym sezonie od sezonu 2013/2014 Filadelfia 76ers i 2010-11 Cleveland Cavaliers. Zespół jest obecnie na dobrej drodze do osiągnięcia w tym sezonie rekordu 6-76, co oznaczałoby pobicie rekordu najmniejszej liczby zwycięstw w jednym sezonie w historii NBA.

Sezon absurdu: Detroit Pistons mogą już nigdy więcej nie wygrać meczu, ale nie można winić Cade'a Cunninghama

Wiele wydarzyło się przez ostatnie 60 dni. Oto niektóre z najsłynniejszych wydarzeń w sporcie, które miały miejsce od 28 października – daty ostatniego zwycięstwa Pistons, Wygraj 118-102 Nad Chicago Bulls.

Arizona Diamondbacks wygrali mecz play-off

Wydarzenia te miały miejsce tego samego dnia. Drugi mecz World Series pomiędzy Diamentowcy I ostateczny mistrz strażnicy Teksasu Zwycięstwo Pistons nad Bulls nastąpiło 28 października.

Jednak Pistons zakończyli swoje drugie zwycięstwo w sezonie o 21:10 ET w sobotni wieczór. Łapacz drużyny Texas Rangers, Mitch Garver, wybiegł na trzecią bazę w finale dziewiątej rundy i przypieczętował zwycięstwo Diamondbacks 28 stycznia o godzinie 23:02 ET. W ciągu kilku godzin wicemistrz World Series odniósł nowsze zwycięstwo niż Detroit Tłoki.

Josh McDaniels został zwolniony z funkcji trenera Las Vegas Raiders

Dwa dni po ostatnim zwycięstwie Pistons 4:3 najeźdźcy z Las Vegas Wziął 6-2 Lwy z Detroit Na drodze. „Lwy” wygrały 26:14 Jednak wynik zadawał kłam nierównemu meczowi, w którym Detroit pokonało Las Vegas 486:157. Raiders pozwolili na sześć worków i wykonali tylko 77 podań do siatki.

Dzień później Las Vegas ogłosiło zwolnienie McDanielsa i Dave'a Zieglera ze stanowisk odpowiednio głównego trenera i dyrektora generalnego. W kolejnych miesiącach tymczasowy trener Antonio Pierce poprowadził Raiders na sam szczyt play-offów.

READ  Crystal Palace Arsenal 0-2: Rozpoczyna się sezon Premier League - tak się stało | Premier League

Nieokreślona gwiazda: Zawodnik Denver Nuggets Aaron Gordon wypada z gry po ukąszeniu przez psa

Wiktor Wembanyama Swój pierwszy mecz w sezonie zasadniczym rozegrał na wyjeździe

Dzień po ostatnim zwycięstwie Pistons Wimpanyama i San Antonio Spurs udali się na zachód, aby zmierzyć się z drużyną. Clippers z Los Angeles.

Nowicjusz rozegrał trudny mecz, zdobywając zaledwie 11 punktów, pięć zbiórek, jeden blok i pięć strat. Tottenham przegrał 123-83 To druga największa porażka w tym sezonie Najgorszy zespół Konferencji Zachodniej. Gdyby nie to Zwycięstwo nad Los Angeles Lakers 15 grudnia seria porażek Spurs zakończy się w meczu z Detroit.

Wyścig o nagrodę dla najlepszego zawodnika: Międzynarodowe gwiazdy NBA po raz kolejny dominują w rozmowach na temat MVP

James Harden był zawodnikiem drużyny Philadelphia 76er

Harden spędził większość października na feudzie z prezesem ds. operacji koszykarskich 76ers Darylem Moreyem, który zażądał zwolnienia z Filadelfii.

Trzy dni po ostatnim zwycięstwie Pistons nad Bulls Morey w końcu odnalazł niezadowoloną drużynę All-Star w jej nowym domu w Los Angeles. Umowa obejmująca trzy drużyny z Clippers i Thunder, obejmująca dwóch graczy i kilka przyszłych wyborów w drafcie, ponownie sprowadziła Hardena na Konferencję Zachodnią.

na końcu, 76ers Odbierać:

Los Angeles otrzymało:

miasto Oklahoma Odbierać:

  • Wybór w pierwszej rundzie draftu 2027 w Los Angeles

To lista do prania, ale zmieniła bieg wielu zespołów. Od tego czasu Harden notował dla Clippers średnio 17,7 punktów, 4,8 zbiórek i 7,7 asyst. Według stanu na środowe popołudnie Los Angeles zajmuje czwarte miejsce w Konferencji Zachodniej.