6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

KYLE RICHARDS KAMPANIA DLA CHRISSY TEIGEN, ABY ZASTĄPIŁA LISĘ RINNĘ W RHOBH PO LUNDZIE W LA

Kyle Richards wyglądała na bardzo zrelaksowaną w Beverly Hills po poniedziałkowych wakacjach z rodziną w jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich na świecie.

Ubrana w biało-niebieski dres, 54-letnia gwiazda rzeczywistości uśmiechała się nieśmiało, idąc w poniedziałek po obiedzie w Il Pastaio do swojego samochodu ze swoją najmłodszą córką, Portią Umansky.

Kiedy przygotowywała się do powrotu do domu, wpadła młodsza siostra Cathy Hilton TMZ Uważała, że ​​Chrissy Teigen powinna zastąpić Lisę Rinnę w Real Housewives of Beverly Hills.

Swobodnie: Kyle Richards wyglądała na zrelaksowaną w Beverly Hills po poniedziałkowych wakacjach z rodziną w jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich na świecie

Zapytana, kto próbuje zastąpić Rinnę po ośmiu sezonach reality show Bravo, mama czwórki dzieci odpowiedziała: „Zawsze mówiłam, że Chrissy Teigen będzie najlepsza”.

„To nie jest łatwe zadanie, wierzcie lub nie!” Ostrzegałem.

W odpowiedzi na jej pytania dotyczące niedawnych uwag Rinny, że jest „k***ą nienawiścią” podczas kręcenia swojego ostatniego sezonu, Richards udziela życzliwej odpowiedzi.

CZAS NA ZABAWĘ: Ubrana w biało-niebieski dres, 54-letnia gwiazda reality show uśmiechała się nieśmiało, idąc do samochodu po poniedziałkowym obiedzie w Il Pastaio ze swoją najmłodszą córką, Portią Umansky.

CZAS NA ZABAWĘ: Ubrana w biało-niebieski dres, 54-letnia gwiazda reality show uśmiechała się nieśmiało, idąc do samochodu po poniedziałkowym obiedzie w Il Pastaio ze swoją najmłodszą córką, Portią Umansky.

Świetny pomysł!  Kiedy przygotowywała się do powrotu do domu, młodsza siostra Kathy Hilton wpadła na TMZ, że jej zdaniem Chrissy Teigen powinna zastąpić Lisę Rinnę w The Real Housewives of Beverly Hills

Świetny pomysł! Kiedy przygotowywała się do powrotu do domu, młodsza siostra Kathy Hilton wpadła na TMZ, że jej zdaniem Chrissy Teigen powinna zastąpić Lisę Rinnę w The Real Housewives of Beverly Hills

„Wiesz, wszyscy czasami tego nienawidzimy!” Richards, który był członkiem obsady RHOBH od jego powstania w 2010 roku, przyznał to.

Chociaż chciałby, aby Teigen dołączył do obsady, autor książki kucharskiej, który jest żonaty z Johnem Legendem, wcześniej zamknął ten pomysł w czerwcu 2022 roku.

„Wielu ludzi myśli, że lubię konflikty lub byłabym dobra w Prawdziwych gospodyniach domowych czy coś w tym stylu…”, powiedziała matka trójki dzieci. ET.

Podczas wywiadu żartowała też, że obsada bardzo ją przeraża, a podczas kłótni „każdy z nich by ją przestraszył”.

Jednak Richards oświadczyła publicznie, że od lat fantazjowała o dołączeniu do obsady 37-letniego Teigena.

Andy Cohen podczas rozmowy z nią zgodził się, że była modelka będzie „kopalnią złota” w reality show Hollywood na żywo.

Prawdziwi przyjaciele: W przeciwieństwie do pomysłów gwiazdy Halloween Kills na poszerzenie obsady, aktorka grana przez Richardsa, Erika Jayne, powiedziała, że ​​Rinna jest niezastąpionym członkiem RHOBH;  Widziany w 2022 roku

Prawdziwi przyjaciele: W przeciwieństwie do pomysłów gwiazdy Halloween Kills na poszerzenie obsady, aktorka grana przez Richardsa, Erika Jayne, powiedziała, że ​​Rinna jest niezastąpionym członkiem RHOBH; Widziany w 2022 roku

Jeśli chodzi o to, czy odejście Rayny pomoże jej pogodzić relacje z siostrą Cathy, Richards zapewnił, że „zawsze będą mieli się dobrze”.

W przeciwieństwie do myśli gwiazdy Halloween Kills na temat rozszerzenia obsady, Erika Jayne z Richards powiedziała, że ​​Rinna jest niezastąpionym członkiem RHOBH.

Zapytana przez TMZ, jak producenci zamierzają „wypełnić” jej nieobecność, na początku tego miesiąca, Jayne odpowiedziała: „Nie mogą. Ona jest kozą”. [Greatest of All Time]. To pieprzona KOZA”

Niezastąpiony: na pytanie jak

Niezastąpiony: Zapytana, jak producenci „wypełniają” buty matki dwójki dzieci, Jen odpowiada: „Nie mogą. To koza”. [Greatest of All Time]. Ona jest pieprzoną KOZĄ” (widziana w 2019 r.)

„Chodzi mi o to, że mogliby spróbować” – dodała piosenkarka, która szybko zaprzyjaźniła się z Rinną po spotkaniu z byłą członkinią obsady, Yolandą Hadid w 2015 roku w RHOBH.

Zapytana, czy Lisa Vanderpump powinna wrócić do serialu, Jayne odpowiedziała: „Jest tchórzem, który uciekł i nie mógł przyjść na spotkanie, więc nie sądzę, żeby pasowała”.

Jeśli chodzi o to, czy nemezis Rinny, Kathy Hilton, powinna była zostać zapytana od członka obsady w niepełnym wymiarze godzin do oficjalnej gospodyni domowej, Jayne udzieliła zaskakującej odpowiedzi.

„Kathy Hilton przyszła na zjazd i szanuję to, ponieważ przyszła grać” – wyjaśniła piosenkarka XXPEN$IVE. Szanuję to, pomimo dzielących nas różnic. Szanuję to.’

Jednak Jane powiedziała, że ​​​​będzie „bardzo tęskniła za Lisą” i że nadal będą się widywać, ponieważ mówi, że Rinna jest „jej bardzo dobrą przyjaciółką”.

„Nadal będę ją widywać, ale będzie mi jej brakować i myślę, że wszyscy to odczują” – powiedziała.