1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dee Snider odpowiada po zestrzeleniu przez SF Pride

Dee Snider odpowiada po zestrzeleniu przez SF Pride

San Francisco (cron) — dwa dni po tym, jak został wycofany z występu na głównej scenie podczas tegorocznych obchodów Pride w San Francisco — i po tym, jak jego piosenka „We Won’t Take It” nieoficjalna okrzyk festiwalu została odwołana — Frontman Twisted Sister, Dee Snyder Wydaj odpowiedź.

Nie wiedziałem, że społeczność transpłciowa oczekuje lojalności i całkowitej zgody ze wszystkimi swoimi przekonaniami, a każda zmiana lub odstępstwo jest uważane za „transfobiczne” – napisał. Snydera na Facebooku Poczta.

„Więc moje życie wspierające prawo społeczności transpłciowej do decydowania o tym, czego chcą i honorowanie wszelkich zmian, jakie mogą wprowadzić w sposobie prezentowania się światu, nie wystarczy?” Kontynuował w poście zatytułowanym: „Więc słyszałem, że jestem transfobem. Naprawdę?”

Wśród wrzawy z Pride jest tweet, który Snyder wysłał na początku tego tygodnia, w którym wyraził poparcie dla oświadczenia innego rockmana Paula Stanleya z Kiss, który był szeroko krytykowany za bycie anty-trans.

Post Stanleya brzmiał częściowo: „Ponieważ wiele dzieci bez prawdziwego poczucia płci lub doświadczeń seksualnych oddaje się„ przyjemności ”używania zaimków i mówienia, jak się je nazywa, niektórzy dorośli błędnie mylą akceptację nauczania z normalizacją i zachęcaniem do sytuacji. To była walką.” dla tych, których to naprawdę dotknęło i zamieniło to w smutną i niebezpieczną herezję”.

Post skłonił niektórych do krytykowania piosenkarza Kiss za błędną charakterystykę sponsorowania afirmacji płci jako „rodzaj gry”.

Snyder przesłał dalej uwagi Stanleya, dodając: „Wiesz co? Był czas, kiedy też czułem się ładny. Cieszę się, że moi rodzice nie wyciągnęli pochopnych wniosków”.

Tweet doprowadził do tego, że Pride upuścił Snydera z głównej sceny, gdzie miał wykonać hałaśliwy rockowy hymn Twisted Sister „We Won’t Take It”.

READ  Przepraszamy za komentarze na temat czarnoskórych muzyków i kobiet – The Hollywood Reporter

Dee zawsze była zdeklarowanym zwolennikiem praw osób LGBTQ+„,” SF Pride powiedział w oświadczeniu w tej sprawie. Kiedy jednak zostaliśmy powiadomieni o ćwierkać Tam, gdzie Dee wyraziła swoje poparcie dla oświadczenia Paula Stanleya o zwolnieniu konwertyty, byliśmy zasmuceni i źli. Przesłanie uwiecznione przez ten tweet poddaje w wątpliwość zdolność transpłciowej młodzieży do samookreślenia swojej płci”.

W swojej długiej odpowiedzi na to, że został zestrzelony przez Pride, Snyder próbował wyjaśnić swój punkt widzenia, mówiąc: „Wspomniałem ostatnio, że nie sądzę, aby małe dzieci były gotowe do podjęcia decyzji o przypisaniu płci. Myślę, że ich wybory On powinien Być wspieranym i akceptowanym przez rodziców, ale nie sądzę, aby dzieci miały zdolności umysłowe do podejmowania racjonalnych, logicznych decyzji w sprawach o skali, która wpłynie na nie przez całe życie”.

Snyder dalej opisuje siebie jako „dumnego, umiarkowanego” i heteroseksualnego, który z dumą popiera prawa LBGTQIA+. „

„Społeczność transpłciowa potrzebuje umiarkowanych, którzy wspierają ich wybory, nawet jeśli nie zgadzamy się z każdym z ich rozporządzeń” – kontynuował Snyder. „Dla niektórych (ale nie wszystkich) osób transpłciowych oskarżanie swoich zwolenników, takich jak ja, o transfobię, nie jest dobrym spojrzeniem na ich sprawę”.

Piosenkarz, który podpisał swoje oświadczenie jako „twój cispłciowy sojusznik”, powiedział, że będzie nadal wspierał społeczność transpłciową i ich prawo wyboru, „nawet jeśli mnie odrzucą”.

Snydera pełne oświadczenie Można go przeczytać na Facebooku.

W międzyczasie Paul Stanley twierdził, że treść jego pierwszego postu nie była „jasna”.

„Co najważniejsze i ponad wszystko, wspieram tych, którzy zmagają się ze swoją tożsamością płciową, znosząc ciągłą wrogość, oraz tych, których ścieżka prowadzi do operacji zmiany przydziału” – Stanley książki Czwartek w mediach społecznościowych. „Trudno zrozumieć, jakie przekonanie trzeba odczuwać, aby podjąć takie kroki”.

READ  Raquel Levis była duchem Toma Sandovala i ukrywa się w Los Angeles

Copyright 2023 Nexstar Media Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. wszystkie prawa są zachowane. Ten materiał nie może być publikowany, transmitowany, przepisywany ani redystrybuowany.