21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dee Snider odpowiada po zestrzeleniu przez SF Pride

Dee Snider odpowiada po zestrzeleniu przez SF Pride

San Francisco (cron) — dwa dni po tym, jak został wycofany z występu na głównej scenie podczas tegorocznych obchodów Pride w San Francisco — i po tym, jak jego piosenka „We Won’t Take It” nieoficjalna okrzyk festiwalu została odwołana — Frontman Twisted Sister, Dee Snyder Wydaj odpowiedź.

Nie wiedziałem, że społeczność transpłciowa oczekuje lojalności i całkowitej zgody ze wszystkimi swoimi przekonaniami, a każda zmiana lub odstępstwo jest uważane za „transfobiczne” – napisał. Snydera na Facebooku Poczta.

„Więc moje życie wspierające prawo społeczności transpłciowej do decydowania o tym, czego chcą i honorowanie wszelkich zmian, jakie mogą wprowadzić w sposobie prezentowania się światu, nie wystarczy?” Kontynuował w poście zatytułowanym: „Więc słyszałem, że jestem transfobem. Naprawdę?”

Wśród wrzawy z Pride jest tweet, który Snyder wysłał na początku tego tygodnia, w którym wyraził poparcie dla oświadczenia innego rockmana Paula Stanleya z Kiss, który był szeroko krytykowany za bycie anty-trans.

Post Stanleya brzmiał częściowo: „Ponieważ wiele dzieci bez prawdziwego poczucia płci lub doświadczeń seksualnych oddaje się„ przyjemności ”używania zaimków i mówienia, jak się je nazywa, niektórzy dorośli błędnie mylą akceptację nauczania z normalizacją i zachęcaniem do sytuacji. To była walką.” dla tych, których to naprawdę dotknęło i zamieniło to w smutną i niebezpieczną herezję”.

Post skłonił niektórych do krytykowania piosenkarza Kiss za błędną charakterystykę sponsorowania afirmacji płci jako „rodzaj gry”.

Snyder przesłał dalej uwagi Stanleya, dodając: „Wiesz co? Był czas, kiedy też czułem się ładny. Cieszę się, że moi rodzice nie wyciągnęli pochopnych wniosków”.

Tweet doprowadził do tego, że Pride upuścił Snydera z głównej sceny, gdzie miał wykonać hałaśliwy rockowy hymn Twisted Sister „We Won’t Take It”.

READ  Billie Eilish świętuje pierwszą rocznicę Happier Than Ever

Dee zawsze była zdeklarowanym zwolennikiem praw osób LGBTQ+„,” SF Pride powiedział w oświadczeniu w tej sprawie. Kiedy jednak zostaliśmy powiadomieni o ćwierkać Tam, gdzie Dee wyraziła swoje poparcie dla oświadczenia Paula Stanleya o zwolnieniu konwertyty, byliśmy zasmuceni i źli. Przesłanie uwiecznione przez ten tweet poddaje w wątpliwość zdolność transpłciowej młodzieży do samookreślenia swojej płci”.

W swojej długiej odpowiedzi na to, że został zestrzelony przez Pride, Snyder próbował wyjaśnić swój punkt widzenia, mówiąc: „Wspomniałem ostatnio, że nie sądzę, aby małe dzieci były gotowe do podjęcia decyzji o przypisaniu płci. Myślę, że ich wybory On powinien Być wspieranym i akceptowanym przez rodziców, ale nie sądzę, aby dzieci miały zdolności umysłowe do podejmowania racjonalnych, logicznych decyzji w sprawach o skali, która wpłynie na nie przez całe życie”.

Snyder dalej opisuje siebie jako „dumnego, umiarkowanego” i heteroseksualnego, który z dumą popiera prawa LBGTQIA+. „

„Społeczność transpłciowa potrzebuje umiarkowanych, którzy wspierają ich wybory, nawet jeśli nie zgadzamy się z każdym z ich rozporządzeń” – kontynuował Snyder. „Dla niektórych (ale nie wszystkich) osób transpłciowych oskarżanie swoich zwolenników, takich jak ja, o transfobię, nie jest dobrym spojrzeniem na ich sprawę”.

Piosenkarz, który podpisał swoje oświadczenie jako „twój cispłciowy sojusznik”, powiedział, że będzie nadal wspierał społeczność transpłciową i ich prawo wyboru, „nawet jeśli mnie odrzucą”.

Snydera pełne oświadczenie Można go przeczytać na Facebooku.

W międzyczasie Paul Stanley twierdził, że treść jego pierwszego postu nie była „jasna”.

„Co najważniejsze i ponad wszystko, wspieram tych, którzy zmagają się ze swoją tożsamością płciową, znosząc ciągłą wrogość, oraz tych, których ścieżka prowadzi do operacji zmiany przydziału” – Stanley książki Czwartek w mediach społecznościowych. „Trudno zrozumieć, jakie przekonanie trzeba odczuwać, aby podjąć takie kroki”.

READ  CNN ogłasza, że ​​rozpoczyna nowy poranny program z Donem Lemonem, Bobbym Harlowem i Kaitlanem Collinsem

Copyright 2023 Nexstar Media Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. wszystkie prawa są zachowane. Ten materiał nie może być publikowany, transmitowany, przepisywany ani redystrybuowany.