23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę William chce, aby książę Andrzej został całkowicie i na stałe wykluczony z życia królewskiego

Książę William chce, aby książę Andrzej został całkowicie i na stałe wykluczony z życia królewskiego

Książę William „naciska”, aby jego zhańbiony wuj, książę Andrzej, został na stałe i całkowicie wykluczony ze wszystkich aspektów życia królewskiego, ponieważ przygotowuje się do przejęcia większej odpowiedzialności przed śmiercią jego 96-letniej babci.

w szeroki zasięg codzienna poczta seria We wtorek, przed 40. urodzinami Williama, korespondentka gazety, Rebecca English, cytowała źródła mówiące, że William jest „na tej samej stronie” co jego ojciec, jeśli chodzi o zmniejszenie liczebności rodziny królewskiej poprzez zmniejszenie jej liczebności, i że on nie widzi możliwości powrotu do Andrew.

Cytowano przyjaciela, który powiedział: „On czuje się bardzo źle z tego powodu i gdyby to od niego zależało, naciskałby, aby rzeczy działy się o wiele szybciej niż oni”.

Inne źródło dodaje: „Ma silne opinie na temat księcia Yorku i uważa, że ​​jego upór przy próbie utrzymania roli publicznej jest zbyt niebezpieczny dla establishmentu. Odciąłby go dawno temu, gdyby to od niego zależało. Rozumie, że jeśli chodzi o matkę i syna, sytuacja jest skomplikowana, ale szczerze mówiąc myślę, że po prostu chciałby zniknąć z pola widzenia”.

Raport analizuje również relacje Williama z innymi członkami rodziny, a jedno ze źródeł mówi, że jest „bardzo blisko ze swoimi kuzynami, Beatrice i Eugenią” i uważa, że ​​„bardzo dobrze”, że mają „własną rodzinę i kariery”.

Źródło dodaje: „Jest bliżej Zary (Tindal) i Petera (Phillips) i podziwia życie, które zbudowali poza rodziną.

READ  „Minx” HBO Max został odwołany pomimo przedłużenia drugiego sezonu