20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dzisiejsze słowo: Uzyskaj odpowiedź, wskazówki na 20 czerwca

Dzisiejsze słowo: Uzyskaj odpowiedź, wskazówki na 20 czerwca

Doprowadziły do ​​tego wszystkie zagadki roku przestępnego Dziś Słowonr 366. Praca w pojedynkę to najbardziej satysfakcjonujący sposób, zgadza się – ale jeśli utkniesz i zaczniesz się denerwować swoją passą, mamy trochę Słowo Wskazówki i wskazówki popychają Cię w kierunku rozwiązania.

Możesz przejść do końca tego artykułu, aby uzyskać odpowiedź na 20 czerwca Wordle, #366 – Lub kieruj się w górę w wygodniejszy sposób, aby uzyskać kilka uroczych wskazówek, wskazówek i strategii, które pomogą Ci każdego dnia.

zrobione przez Słowo? gdzie Słowo pochodzi z?

Nagła eksplozja Wordle’a pod koniec 2021 roku doprowadziła do trasy prasowej poświęconej jego twórcy. Były inżynier Reddit, Josh Wardle, wymyślił grę w 2021 roku jako specjalne ćwiczenie dla niego i jego kochającego gry partnera. W końcu stał się podstawą ich rodziny Wiadomości WhatsAppWtedy Wardle zaczął podejrzewać, że może mieć coś na tyle wyjątkowego, by mogło zostać wydane w szerszym zakresie.

Super urocza historia pochodzenia jest skrupulatnie opisana w to wspaniale New York Times Profil osobisty Od Wardella i jego najnowszych innowacji. Lepiej przeczytaj to dla pełnej sensacji, ale jeśli chodzi o podstawy, wystarczy wiedzieć, że Wordle został poczęty przez troskliwą osobę, która chciała zapewnić rozrywkę swojemu partnerowi w cichych i trudnych czasach trwającej globalnej pandemii.

Teraz tysiące ludzi na całym świecie codziennie gra w tę grę i Fani wymyślili nawet alternatywy dla Słowo Inspirowany oryginałem. Obejmuje to grę w identyfikację muzyki Hurdelulubieniec hollywoodzkiego frajera aktor A oprawionyi odmiany, takie jak Dordell A Quordle To sprawia, że Odgadnij kilka słów na raz.

W rzeczywistości słowna gra logiczna okazała się bardzo popularna The New York Times W końcu to kupiłemA Twórcy TikTok transmitują, jak grają.

Nie pojutrze? Znajdziesz plik Słowo Odpowiedź na 19 czerwca jest tutaj.

READ  North West Rocks platformy D&G w Mediolanie z mamą Kim Kardashian - Hollywood Life

Widzieć przyszłość! Tutaj odpowiedź znajdzie się 21 czerwca.

co jest najlepsze? Słowo słowo początkowe?

Mamy kilka pomysłów Aby pomóc Ci wybrać idealny pierwszy krok (lub tak bliski ideału, jak to tylko możliwe, bez magicznego odgadnięcia właściwego słowa). Te wskazówki obejmują wybór słowa z co najmniej dwiema różnymi samogłoskami, a także kilkoma popularnymi spółgłoskami, takimi jak S, T, R lub N.

Zobacz też:

Śledź rozwiązanie za pomocą najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych, jakie możesz kupić

Co się stało z Słowo Archiwa?

Chociaż możesz zagrać raz Kompletne archiwum przeszłych łamigłówekArchiwum usunięte na żądanie New York TimesWedług strony.

on jest Słowo coraz trudniejsze?

Jeśli znalazłeś Słowo bardzo łatwe, Istnieje tryb trudny, który możesz włączyć Aby dać sobie większe wyzwanie. Ale jeśli nie aktywujesz tego trybu, możemy Cię zapewnić, że Słowo Nie stawaj się trudniejszy.

Dlaczego istnieją dwa różne typy? Słowo odpowiedzieć kilka dni?

Dolna linia Słowo jest to, że każdy rozwiązuje tę samą zagadkę, z tą samą odpowiedzią, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Czasami jednak gra logiczna akceptuje dwa różne poprawne rozwiązania tego samego dnia, w widocznym przekór Słowo Prawo.

To odchylenie wynika z Zmiana New York Times Zacząłem to robić po tym, jak to dostałem Słowo wcześniej w tym roku. Aby mieć pewność, że zawsze otrzymasz tę samą łamigłówkę, co wszyscy inni, zaktualizuj przeglądarkę przed rozpoczęciem gry – nie martw się, witryna utrzyma Twoją passę.

Ukryta wskazówka na 20 czerwca Słowo Odpowiadać:

To czasownik i rzeczownik.

Dziś Słowo To pięcioliterowe słowo, które zaczyna się od…

Ay, ay, ay… To litera ja!

jaka jest odpowiedź Słowo 20 czerwca?

gotowy?

READ  Mushoku Tensei Sezon 2 otrzymuje nowy zwiastun, wizualny, premiera w lipcu 2023 r

W końcu damy ci odpowiedź.

że to…

Wejście.

Uff. Cóż, do zobaczenia jutro!

Ten artykuł został napisany przez Catelyn Welch, Amanda Yu i Adama Rosenberga.