25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę Harry niespodziewanie pojawia się na Texas Rodeo

Książę Harry niespodziewanie pojawia się na Texas Rodeo

Hej!

Książę Harry niespodziewanie pojawił się na Texas Rodeo w sobotę, biorąc udział w kilku imprezach ujeżdżających byki.

„Gdzie był książę Harry w sobotni wieczór? Oooch, po prostu przesiadywałem za rozklekotanymi zsypami na Rodeo dla bydła! Uwielbiam to! Dziękuję za wizytę!” czytanie Podpis na Instagramie! Sekretarka Rodeo Cindy Reed.

Rudowłosy król wczuł się w ducha rzeczy, zakładając kowbojski kapelusz w stodołach Fort Worth, dzięki czemu wyglądał jak naśladowca Indiany Jonesa.

Książę Harry na Texas Rodeo, w kowbojskim kapeluszu.
Książę Harry uczestniczył w Texas Rodeo bez swojej żony Meghan Markle.
cindyreid_stockyardsrodeo / Instag

Melton Bull Co, należący do byłego jeźdźca byków, który został trenerem, również udostępnił zdjęcie w usuniętym poście, który zatytułował: „Książę Harry spędza czas na rodeo w tym tygodniu… mamy wielu królów rodeo. „Kowboj, ale to jest pierwszy książę, jakiego widziałem. Powiedział, że zamierza wejść do byka, ale linia lotnicza zgubiła jego torbę…”

Wydaje się, że 37-letni Harry uczęszczał na rodeo solo, więc jego żona, Meghan Markle, mogła zostać w domu z dwójką dzieci, Archie (2 lata) i Lillibet (9 miesięcy).

Książę Sussex zmagał się ostatnio z podstawami amerykańskiej kultury bez 40-letniego Markle, a także Weź udział w Super Bowl W lutym ze swoją kuzynką księżniczką Eugenią.

Widziano ich siedzących obok siebie w prywatnym apartamencie na stadionie SoFi. Na jednym ze zdjęć 31-letnia Eugenie wydaje się rozmawiać z Harrym, najwyraźniej skupiając się na grze.

Po zniesieniu ograniczeń związanych z COVID-19 Harry wydaje się chcieć wchłonąć więcej doświadczeń ze swojego nowego domu. On i księżna Sussex pierwsi Przenieś się do Kalifornii Wtedy na początku 2020 roku Oficjalnie zrezygnowali z królewskich obowiązków.

READ  Matt Hardy musi zapłacić kolejną karę za Twist of Fate