26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kelly Clarkson występuje emocjonalnie na 2022 ACM Awards – SheKnows

Kelly Clarkson występuje emocjonalnie na 2022 ACM Awards – SheKnows

Szydziłem praktycznie przez całą noc. Ale w końcu pod koniec 2022 r Nagrody ACMA Kelly Clarkson Wyszli na scenę na oszałamiający i pełen emocji występ na cześć gospodarza wieczoru i legendy muzyki country, Dolly Parton. Clarkson wyraziła zaufanie do swojej obsady „Zawsze będę cię kochać” i przysięgamy, że wśród publiczności nie było ani jednego suchego oka.

Clarkson wyszedł na scenę na stadionie Allegiant w Las Vegas w cudownej czarnej sukni z długimi rękawami, która wyglądała całkowicie szykownie i klasycznie. przy akompaniamencie fortepianu, oryginalny Amerykański idol zwycięzca Była całkowicie przygotowana, gdy zaśpiewała pierwszy house piosenki. Potem przyszło Wielki moment, w którym Clarkson otoczył chórI rzeczywiście mamy gęsią skórkę.

Barton sama napisała i nagrała piosenkę w 1973 roku Piękny wiersz oznaczał smutne pożegnanie jej wieloletniemu partnerowi biznesowemu Porterowi Wagnerowi. Na początku lat 90. słynna Whitney Houston nagrała swoją iterację piosenki do filmu z 1992 roku Ochroniarz, w którym błyszczała. Do dziś pozostaje jedną z najbardziej lubianych ludowych piosenek, a wykonanie Clarkson całkowicie poruszyło serce Bartona.

Po występie Clarkson, Parton wszedł na scenę i mocno uściskał wokalistkę „Miss Independent”. Parton nawet skomentowała, jak walczyła ze łzami, słuchając Clarkson za kulisami, a także podzieliła się dumą Houston, gdy usłyszała jej interpretację. To był naprawdę wzruszający i przejmujący sposób na zakończenie wieczoru i oddanie hołdu jednej z absolutnie żyjących legend muzyki country.

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Zobacz zdjęcia z 2022 ACM Awards na czerwonym dywanie.

READ  Lodowate spojrzenie Kate Middleton na Meghan Markle: ekspertkę od mowy ciała