28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Travis Scott obiecał 5 milionów dolarów na inicjatywy skoncentrowane na społeczności

Travis Scott obiecał 5 milionów dolarów na inicjatywy skoncentrowane na społeczności

Travis Scott Zapowiedział 5 milionów dolarów w inicjatywach skoncentrowanych na społeczności w ramach swojego nowo uruchomionego przedsięwzięcia, długoterminowej serii działań filantropijnych i inwestycyjnych.

Program rozpoczyna się dzisiaj od 1 miliona dolarów stypendiów dla studentów na Historycznych Czarnych Uniwersytetach i Kolegiach (HBCU). Dzięki wsparciu Scotta Waymon Webster Scholarship Fund zapewni stypendia w wysokości 10 000 USD seniorom z GPA co najmniej 3,5, którzy ryzykują, że nie ukończą studiów z powodu trudności finansowych. Według komunikatu prasowego stypendium pomoże 100 studentom przekroczyć linię mety i zdobyć dyplomy.

Scott powiedział w oświadczeniu: „Mój dziadek był nauczycielem, który przez całe życie zmienił życie tysięcy młodych ludzi. Wywarł ogromny wpływ na mnie i niezliczoną liczbę innych, którzy wierzyli w swoje marzenia i inwestowali swoje nadzieje w ich przyszłości.Z jego ducha tworzymy projekty i programy, które będą patrzeć w przyszłość naszych społeczeństw i tworzyć nadzieję i doskonałość w jak największej liczbie istnień.”

Plany na przyszłość dotyczące Project Heal obejmują walkę z kryzysem zdrowia psychicznego poprzez doradztwo cyfrowe i infolinie prowadzone przez dr Janice Bell. Zgodnie z komunikatem prasowym, inicjatywa planuje również rozbudowę Scott’s CACT.US Youth Design Center w TXRX Labs w Houston, organizacji non-profit dla aspirujących artystów, projektantów i innowatorów technologicznych, a także sfinansowanie wcześniej ogłoszonej amerykańskiej Konferencji Burmistrzów Zmuszać. In Event Safety — urządzenie oparte na technologii, które zajmuje się bezpieczeństwem podczas wydarzeń na żywo na dużą skalę.

Wielkie datki Scotta na cele charytatywne pojawiły się zaledwie po czterech miesiącach jego pracy Festiwal AstroświatCo pozostawiło 10 zabitych i setki rannych. Tragedia skłoniła go do odwołania kilku koncertów i przełożenia kolejnego albumu. Również marka modowa Dior Przełożone na czas nieokreślony Jej współpraca z marką Scott’s Cactus Jack.

Wnioski o Fundusz Stypendialny Waymon Webster są już otwarte na kaktus.