30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Athletic

Kryzys zbliżania się do dzikiego gola w wyniku przegranej do lawiny i startu 0-3

Ulica. Poole, Minnesota – Celem był mikrokosmos zaskakująco słabego początku sezonu Wilde’a.

Walczyli dwa razy, aby wyrównać z posiadaczami Pucharu Stanleya i Lawinai trzymali się w połowie drugiego okresu. Potem przyszła gwiazda Nathan McKinnon Wyślij niewinne wysypisko w stronę sieci. To był tylko ruch jej nadgarstka, gdy piłka toczyła się w kierunku bramkarza Philip Gustafson.

Dziewięćdziesiąt dziewięć razy na 100 jest to konserwowanie i zamrażanie lub kierowanie na bok. Przynajmniej tak powinno być.

nie. Dysk prześlizgnął się przez ręczniki Gustafsona i na patyku Miko RantanenCo umieściło to w pustej siatce. To był przejmujący cel, który na zawsze umieścił Avs w ostatecznym zwycięstwie 6:3 w poniedziałek w Xcel Energy Center.

Jest wiele powodów Dziki Są w wieku od 0 do 3 lat, ale głównym problemem jest to, że zbliżają się do kryzysu, którego celem jest osiągnięcie celów. Nie musisz zdobywać przyłożenia, aby wygrać NHLGry takie jak poniedziałek, kiedy grasz w Minnesotę na tyle dobrze, aby zdobyć punkt, mogą być szczególnie burzliwe.

„To bardzo frustrujące” – powiedział Gustafson. „Możesz zobaczyć, jak faceci walczą. Strzelają gole, strzelają gole. To po prostu idzie (za tobą). (Marc-Andre) Fleury i ja musimy nad tym popracować i być lepszym dla graczy.

READ  Wybory ekspertów dla każdej serii z pierwszej rundy