23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Yankees pokonali Guardians na ALDS Game 5 za Nestorem Curtisem Jr

Yankees pokonali Guardians na ALDS Game 5 za Nestorem Curtisem Jr

The Jankesi z nowego yorku poruszający. Za gwiezdnym występem Nestora Curtisa Jr. i hałaśliwego homera Giancarlo Stanton A Sędzia AaronaYankees przejęli kontrolę nad spamem Strażnicy z Cleveland5-1, aby wygrać piąty mecz serii Major League Soccer i wybić bilet do ALCS.

Curtis, którego pięć rund jedną piłką miało kluczowe znaczenie, początkowo nie miał rozpocząć tej gry. Ale serial już jest Zmieniono z powodu opóźnienia deszczu w grze 2Jej względy promocyjne zostały zaszyfrowane w poniedziałek wieczorem. Obie drużyny różnie zareagowały i uzyskały różne wyniki. Yankees skorzystali z okazji, aby sprowadzić Curtisa, gracza w drugiej grze, z powrotem na krótką chwilę wytchnienia. Strażnicy będą trzymać się planowanego debiutanta Aarona Civale’a, a został tylko jeden – walczący z jego przywództwem i pozwalający Homerowi Stantonowi.

Shane Pepper, as Cleveland i debiutant Game Two nie pojawili się. Cztery z paliatywów Strażników odniosły sukces w pozostałych rundach, pozwalając na wykonanie tylko dwóch kolejnych rund, ale nawet to nie wystarczyłoby. Sędzia Homer i RBI jeden z Anthony Rizzo W piątym dał Yankees wszystko, czego potrzebowali.

W końcu Yankees dołączyli do Astros W miarę postępów kandydaci stoją w ostrym kontraście do National League – gdzie znajdują się dwa najniższe rankingi na boisku, a mianowicie San Diego Padres A FiladelfiaIch mecz NLCS rozpocznie się we wtorek wieczorem.

Pierwsze cztery gry miały bardzo prostą historię. kiedy gerrit Chłodny pitching i Yankees wygrali. Kiedy tego nie zrobił, strażnicy odeszli i przybyli do miejsca pracy Jankesów… Za każdym razem z pociągnięciami sprzęgła ucznia Oscara Gonzalaz. Cole nie brał udziału w Game Five, ale nie było magii.

Cleveland wróci do domu po tym, jak wskoczył do niespodziewanego miejsca w playoffach jako najmłodsza drużyna baseballu.

W międzyczasie Yankees szybko wyruszą do Houston, by zmierzyć się z drużyną Houston Astros w ALCS. Pierwszy mecz odbędzie się w środę wieczorem.

READ  Yankees „Aaron Judge” głęboko zdenerwowany po tym, jak nowa ściana lewego pola Camden Yards kosztowała go trójstronny mecz

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Chcesz śledzić główne wydarzenia z października? Mam cię przy sobie.