15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kris Jenner ujawniła guz jajnika w „Kardashians”

Kris Jenner ujawniła guz jajnika w „Kardashians”

Kris Jenner płakała, opowiadając o tym rodzinie Jej problemy zdrowotne W czwartkowym odcinku „Rodziny Kardashian”.

68-letnia matka podczas podróży do Aspen powiedziała swoim córkom Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kendall Jenner, że musi przejść poważną operację.

„Poszłam do lekarza i zrobiłam tomografię. Znaleźli torbiel i mały guz na moim jajniku” – powiedziała Kris, siedząc przy stole ze swoim chłopakiem, Coreyem Gamble, obok niej.

Kris Jenner w 5. sezonie „Kardashian”. Holo

Dodała: „Dr A powiedział mi, że muszę usunąć jajniki. Jestem tym bardzo poruszona, ponieważ był dla ciebie bardzo pomocny”.

Kris, która ma sześcioro dzieci z małżeństwa z Robertem Kardashianem i Caitlyn Jenner (wówczas Bruce Jenner), w konfesjonale wyjaśniła, co czuje w związku z usunięciem jajników.

„Mam sentyment do tego miejsca, ponieważ to tutaj urodziły się i wychowały wszystkie moje dzieci” – powiedziała. „To dla mnie bardzo święte miejsce”.

Corey Gamble płacze z powodu problemów zdrowotnych Kris Jenner. Holo

Grupa skontaktowała się z Kourtney Kardashian, która przebywała w domu z czwórką dzieci, aby poinformować ją o stanie zdrowia matki.

„Będę poddana operacji, ponieważ mam guza w jajnikach, więc zamierzają go usunąć” – powiedziała Kris, jej najstarsza córka.

„Emocjonalną częścią dla mnie jest to, że ta osoba po prostu odeszła” – powiedziała grupie.

Khloe Kardashian i Kendall Jenner w serialu „Rodzina Kardashian”. Holo

Kim, lat 43, współczuła Krisowi w konfesjonale.

„Operacja i usunięcie jajników jest bardzo ważne. Żal mi jej. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym być w takiej sytuacji i jak bardzo by się bała, przez to przejść” – powiedziała założycielka SKIMS.

powiedział Chris Jej córki „Nie denerwuje się, kiedy jest poddawana znieczuleniu. Ja się nie denerwuję, kiedy mam do czynienia z doktorem A. To najlepszy lekarz na świecie. Ale kiedy to robi, wydaje się to takie realne. „

Kris Jenner i Kim Kardashian w serialu „Rodzina Kardashian”. Holo

45-letnia Kourtney stwierdziła, że ​​rozumie uczucia swojej matki, ponieważ „czułaby się tak samo”, gdyby znalazła się w takiej sytuacji.

READ  Tygodniowe horoskopy kariery 18–24 marca 2024 r. | Astrologia

„To jak twoja kobieca moc. Nie oznacza to, że odbiera jej to, kim jest i czego doświadczyła, ale czuję emocjonalne poczucie tego, co stworzyła” – powiedziała Courtney.

Kris Jenner ujawniła, że ​​będzie miała usunięte jajniki. Holo

Próbując powstrzymać łzy, Kris powiedziała rodzinie: „To także kwestia starzenia się i znak, że skończyliśmy z tą częścią twojego życia. To cały rozdział, który właśnie został zamknięty”.

Kendall (28 l.) dojrzałie podeszła do sytuacji.

„Rozumiem, co za tym stoi. Rozumiem, że jest jej smutno, bo urodziła wszystkie dzieci, i to jest całkowicie sprawiedliwe” – powiedziała w konfesjonale druga, młodsza siostra Kariner.

„Ale jednocześnie do czego mamy już używać tych rzeczy? Jeśli wyrządzają ci krzywdę, pozbądźmy się ich” – dodała.

Kris Jenner z córkami w zwiastunie piątego sezonu „Kardashian”. Holo

Po uścisku Chrisa i Kim dziewczyny zażartowały, że powinny zorganizować dla swojej mamy „pożegnalną imprezę u jajników”.

„Dam sobie radę, jesteście ze mną” – powiedziała Kris swoim dzieciom.

Gamble (43 l.) zachęcił Kris, podarowując jej nowy czarny płaszcz zimowy.

Wywołało to uśmiech na twarzy Chrisa, gdy rodzina zakończyła wakacje w radosnym nastroju.

Corey Gamble i Kris Jenner na Gali Met 2024. Getty Images dla Metropolitan Museum/Vogue
Corey Gamble i Kris Jenner na przyjęciu Oscarowym Vanity Fair 2024. Magia filmu

To był moment, w którym Kris opowiedziała swoim bliskim o swoim guzie W maju był molestowany Kiedy Hulu wypuściło zwiastun piątego sezonu „The Kardashians”.

W ostatnich sezonach serialu dokumentowano medyczną podróż Chrisa, wraz z matką Przechodzi operację wymiany stawu biodrowego W 2022 r.

Kris Jenner na rozdaniu nagród przełomowych 2024. Obrazy Getty’ego

Jej matka, MJ Campbell (89 l.), pokonała raka piersi.

W 2018 roku Krzyś Opublikowała wpis na Instagramie Zaapelowała do swoich fanów, aby poddali się mammografii w celu potwierdzenia obecności raka piersi.

„Moja mama MJ przeżyła raka piersi, podobnie jak dziesiątki moich przyjaciół” – powiedziała. Zrób to w imię swoich bliskich, bo wiem, że w każdym z nas jest ktoś, kto chorował na nowotwór. Kocham was wszystkich!!!”

READ  Taylor Swift nie wystąpi w meczu Chiefs-Vikings, Travis Kelce kontuzjowany – Billboard