15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Amazon anuluje Outer Range po dwóch sezonach

Amazon anuluje Outer Range po dwóch sezonach

Prime Video zdecydowało się nie przedłużać premiery nowego dramatu science-fiction/western zasięg zewnętrzny, W trzecim sezonie wystąpi Josh Brolin. Wiadomość ta pojawia się prawie dwa miesiące po premierze 16 maja składającego się z siedmiu odcinków drugiego sezonu serialu wyprodukowanego przez Charlesa Murraya.

Zakres zewnętrzny Serial opowiada historię farmera Royal Abbotta (Brolin), który walczy o swoją ziemię i rodzinę po odkryciu niewyjaśnionego zjawiska na skraju dziczy Wyoming – ciemnej pustki. Tajemnica otaczająca pustkę zachodnich pastwisk rancza pogłębia się w drugim sezonie, gdy Royal i jego żona Cecilia (Lili Taylor) starają się utrzymać rodzinę razem po zniknięciu wnuczki.

Oprócz Brolina i Taylora w drugim sezonie wystąpią Imogen Poots, Tamara Podemski, Lewis Pullman, Tom Pelphrey, Noah Reed, Sean Sipos, Isabel Araiza, Olive Abercrombie i Will Patton. W drugim sezonie uczestniczyli także Christian James, Megan West, Danielle Ables, Kimberly Guerrero i Monet Moyo.

POWIĄZANE: Daty premier nowych i powracających seriali w 2024 r. w telewizji, telewizji kablowej i streamingu

Zakres zewnętrzny Producentami wykonawczymi serialu są Charles Murray, Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ernest McNeely, Brolin, Tony Krantz, Heather Ray i Jon Barré. Brolin zadebiutował jako reżyser w przedostatnim odcinku drugiego sezonu.

READ  Fani „9-1-1” spieszą się, by wesprzeć Jennifer Love Hewitt po jej bolesnym odkryciu na Instagramie