15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Historia piosenki Juvenile Back That Azz Up

Historia piosenki Juvenile Back That Azz Up

Delville Wtedy po prostu używaliśmy efektu dźwiękowego lub wyciszaliśmy złą część. Ale wypuścili „Back That Thang Up” i wiedzieliśmy, OK, to ten, który się pojawi.

Karol Za każdym razem, gdy jedno z nas prosiło drugiego, żeby zawołał: „Chcę usłyszeć Back That Thang Up, Back That Thang Up”. To było coś w rodzaju: „To jest Nowy Orlean, to my. Chcemy tego usłyszeć. Nie obchodzi mnie, ile razy to grasz, czy odtwarzasz to na zmianę, czy odtwarzasz to w składance, czy grasz to, kiedy gramy na żywo.”

dziecinny W pierwszy weekend, kiedy ukazał się album, chodziłem do nocnych klubów w całym mieście i za każdym razem, gdy album był emitowany, spotykałem się z prawdziwą reakcją. Tę samą reakcję spotykam się teraz. Kobiety wariują, wszędzie kręcąc tyłkami. Wszędzie. Stare kobiety, młode kobiety, duże kobiety, chude kobiety.

Delville Chcieliśmy zacząć od teledysku i pomyśleliśmy, że występ go na koncercie w Nowym Orleanie, a uchwycenie całego elementu retrospekcji, będzie najlepszym sposobem na wydanie tej płyty.

Karol To było w parku, w AL Davis Park, na przedmieściach, w centrum Nowego Orleanu, i panował kompletny chaos.

Mani Świeżak Za każdym razem, gdy kręciliśmy jakąś scenę i reżyser ją pokazywał, mówiłem: „OK, nikt nie uwierzy, że to Nowy Orlean”. To coś w stylu: „Naprawdę tak żyjemy”. Po premierze filmu ludzie pytali: „No cóż, skąd wzięliście rekwizyty i jak zdobyliście psa?”, a ja odpowiadałem: „To jest prawdziwe życie w Nowym Orleanie”.

„Back That Azz Up” osiągnął 19. miejsce na liście Billboard Hot 100, co nie odzwierciedla jego długowieczności ani popularności. Piosenka zyskała ponowne zainteresowanie po tym, jak Juvenile umieścił ją na swoim albumie. Występ Tiny Desk na koncercie W ubiegłym roku występowali tacy artyści jak Drake, Beyoncé, a nawet Lil Wayne Próbka została pobrana Piosenka jest stałym elementem przydomowych grillów i niezapomnianych wesel. Wielu, jak Abbott Elementary Director Ava (w tej roli… Janelle James, Uważam, że jest po prostu nie do odparcia.

READ  „Nie dostaję kawałka” – Termin