7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kowboje muszą znaleźć motywację w ostatniej porażce „Koszmaru”.

LANDOVER, Maryland — The Dallas Cowboys weszli w niedzielę z nadzieją na drugi tytuł z rzędu w dywizji i szansę na awans do jednego z dwóch najlepszych rozstawionych w NFC, jeśli wszystko pójdzie po ich myśli.

Opuścili FedEx Field z najgorszą porażką w roku, 26-6 z liderami z Waszyngtonu, rodząc więcej pytań w miksie, jak może wyglądać sezon z dziką kartą przeciwko Tampa Bay Buccaneers w następny poniedziałek (20:15). ) ET.ESPN/ABC).

„Musimy to ssać przez cały tydzień” – powiedział właściciel i dyrektor generalny Jerry Jones. „Jeśli to nie sprawi, że będziesz chciał przygotować się do startu za około sześć lub siedem dni, to nic innego tego nie zrobi. W tym roku było pod górę, a my zobaczymy, czy to przygotuje Cię do startu. Musi być z tym, z czego są zrobieni ci faceci.

Najgorszą poprzednią porażką Cowboys w tym sezonie była porażka 19-3 w pierwszym tygodniu przeciwko Buccaneers. Cowboys będą musieli zrobić coś, czego nigdy nie robili, aby awansować do playoffów: wygrać. Toma Brady’ego.

Jest właścicielem rekordu 7-0 przeciwko Dallas, w tym zwycięstw w ostatnich dwóch sezonach z Tampa Bay.

„Nie mam wątpliwości, że jako zespół, nie tylko indywidualnie, ale jako zespół, możemy wrócić i wziąć ten koszmar – jakkolwiek chcesz to nazwać – i zamienić go w plus” – powiedział Jones. „Cieszę się, że mieliśmy szansę i jestem podekscytowany, że nie musieliśmy patrzeć na mecz Filadelfia-San Francisco i mówić:„ Chłopcze, schrzaniliśmy ”.

Gdyby Eagles i 49ers przegrali, Cowboys zajęliby pierwsze miejsce w NFC, wygrywając z Waszyngtonem. Ale występ Dallas przeciwko Chiefs był absolutnie okropny.

Specjalne zespoły przyczyniły się do dwóch biegów w pierwszej kwarcie po stronie Dallas. Nawet z rozgrywającymi z Waszyngtonu Sama Howella Na początku swojej kariery obrona Dallasa była mierna, pozwalając na 151 jardów w biegu na 41 prób i tylko jedno przechwycenie.

READ  Chiefs potrzebują dogrywki, aby pokonać Teksas na drodze do siódmego z rzędu tytułu mistrzowskiego

Ale znęcanie się było szczególnie nieszczęśliwe.

Kaczka Prescott Najgorsze w karierze 37,8% wykonanych podań (14 z 37) i 15. przechwycenie w 12 meczach. 15 przechwyceń Prescotta doprowadziło do przechwycenia Houston Davisa Millsa za najwięcej w NFL, pomimo faktu, że Prescott opuścił pięć meczów po operacji kciuka. Złapał również przechwycenie, które wróciło po przyłożenie po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech meczów.

– To znaczy dla mnie – powiedział Prescott. „Nie używać języka, ale tak po prostu”.

Trener Mike McCarthy był bardziej wyrozumiały.

„Dużo się już działo” – powiedział McCarthy. „Tu nie chodzi o jedną osobę. Nie możesz patrzeć na naszą grę w ataku i obwiniać jedną osobę.

Cowboys pokonali tylko 182 jardy i wykorzystali 4 z 18 pierwszych okazji, z których obie były najniższymi w sezonie. Drugi najgorszy wynik to porażka z Piratami na początku sezonu (244 jardy, trzecia strata 3 z 15).

„Nie, to nie potrwa długo” – powiedział Prescott. „Tak, to znaczy, łatwo jest wrócić i spojrzeć na naszą grupę i to, co zrobiliśmy, zwłaszcza z tym nigdzie w ostatnich 16 meczach. Więc kiedy masz taki występ, cokolwiek to jest, niezależnie od Powodem może być to, że musimy spojrzeć na to indywidualnie, wziąć odpowiedzialność, wyciągnąć z tego wnioski, a potem zrozumieć, kiedy samolot spada, jesteśmy w Tampie.

„Wiemy, kim są. Graliśmy z nimi dwa razy w ciągu ostatnich dwóch lat i to będzie dobry mecz”.