6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zdjęcie NFL Playoff 2023: Seahawks i Dolphins załamują się, Packers odpadają po zdenerwowanej porażce, by zabrać Wild w 18. tygodniu

Ostatni tydzień sezonu regularnego NFL zawsze dostarcza nam wielu dramatów i nie inaczej było w tym roku.

Packers mieli szansę zająć ostatnie miejsce w play-off NFL dzięki niedzielnemu zwycięstwu nad Lions, ale Detroit było w stanie wywołać brutalne zdenerwowanie 20-16, co oznacza, że ​​Aaron Rodgers i Packers będą teraz siedzieć u siebie po sezonie.

Po zwycięstwie Lions, siódme rozstawienie w NFC trafiło do Seahawks, którzy wczesnym popołudniem podtrzymali nadzieje na play-offy dzięki jednemu z największych zwycięstw dnia. Na zaledwie trzy minuty przed końcem czwartej kwarty, Seahawks prowadzili 16:13 i byli bliscy odpadnięcia z play-offów, ale byli w stanie wymusić dogrywkę, gdy Jason Myers kopnął zwycięskiego gola z gry z 32 jardów do bramki. dać prowadzenie Seattle. wygrana 19-16.

We wczesnej fazie gry Dolphins byli wielkimi zwycięzcami po tym, jak udało im się wkraść do playoffów, kradnąc siódme miejsce w AFC z dala od Patriotów.

Aby wejść do postseason, Dolphins potrzebowali zwycięstwa nad Jets i porażki z New England, którzy grali w Bills. Dolphins byli przepełnieni Jets, ale wygrali 11-6 po tym, jak Jason Sanders kopnął bramkę z gry z 50 jardów na zaledwie 18 sekund przed końcem gry (Miami również uzyskało bezpieczeństwo w ostatniej grze, co dało im do 11 punktów ). Zwycięstwo nad Jets oznaczało pierwszy raz od 2003 roku, kiedy Miami było w stanie wygrać mecz bez zdobycia przyłożenia.

The Dolphins oficjalnie zdobyli bilet do postseason po tym, jak Bills pokonali Patriotów 35-23, zwycięstwo, które było w dużej mierze dzięki dwóm zwrotom przyziemienia z Nyheim Hines. Zwycięstwo Buffalo oznacza, że ​​nadal obowiązują neutralne mistrzostwa AFC, co nastąpi, jeśli Bills i Chiefs spotkają się w meczu o tytuł AFC.

Jedyne, co się nie wydarzy, to rzut monetą w celu ustalenia, gdzie Bengale i Ravens grają w rundzie z dziką kartą. Mimo że te dwie drużyny zagrają w przyszłym tygodniu, gra oficjalnie odbędzie się w Cincinnati, dzięki zwycięstwu Bengals 27-16 nad Baltimore.

READ  Liverpool, Real Madryt i najlepsi współczesna gra | piłka nożna

Mając to na uwadze, spójrzmy na tabelę play-off.

Ranking suplementów AFC

wykluczenie

Stalowcy (9-8): Steelers odnieśli zwycięstwo w 18. tygodniu, ale aby awansować do playoffów, potrzebowali przegranej Dolphins z Jets, a tak się nie stało. Jedynym plusem dla Mike’a Tomlina jest to, że passa kolejnych sezonów kończących się powyżej 0,500 wzrośnie do 16 z rzędu.
Patrioci (8-9): Wszyscy Patriots musieli zrobić, aby dostać się do playoffów, które Buffalo wygrał w niedzielę, ale nie mogli tego zrobić, co oznaczało, że będą siedzieć w domu przez cały sezon.
Tytani (7-10): Tytani mogli wejść do playoffów, wygrywając z Jacksonville, ale zostali oficjalnie wyeliminowani w sobotnią noc po przegranej z Jaguarami.

Ranking meczów NFC

wykluczenie

Czarny (9-8): Aby pozostać w play-offach, Lions potrzebowali Rams, aby pokonać Seahawks, ale tak się nie stało, co oznacza, że ​​Lions nie mieli drogi do postseason. Jednak Lions zasłużyli na małą nagrodę pocieszenia, eliminując Packers z playoffów, wygrywając w niedzielny wieczór. Zwycięstwo oznacza, że ​​Lions zakończą mecz z rekordem zwycięstw po raz pierwszy od 2017 roku.

Pakiety (8-9): Cokolwiek Packers musieli zrobić, aby dostać się do playoffów, Lions byli przytłoczeni w niedzielę wieczorem, ale nie do końca wykonali swoją pracę. The Lions oszołomili Packers 20-16, a teraz Green Bay spędzi post-season w domu.

Mecze z Dziką Kartą

Azjatycka Konfederacja Piłkarska

  • (7) Dolphins in (2) Bills, niedziela, 13:00 ET, CBS
  • (6) Crows in (3) Bengals, niedziela, 20:15 ET, NBC
  • (5) Ładowarki w (4) Jaguarach, sobota 20:15 ET, NBC

Pożegnanie: (1) Prezydenci

NFC

  • (7) Seahawks w (2) 49ers, sobota, 16:30 ET, Fox
  • (6) Giants w (3) Wikingowie, niedziela, 16:30 ET, Fox
  • (5) Kowboje o (4) Buccaneers, poniedziałek, 20:15 ET, ESPN

Pożegnanie(1) Orły

READ  Daniel Snyder zmierzy się z pytaniami Komisji Izby Reprezentantów pod przysięgą w czwartek