16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kostium gimnastyczny drużyny USA zawiera 10 000 kryształów

Kostium gimnastyczny drużyny USA zawiera 10 000 kryształów

W Team USA liczy się tylko ten blask.

Kiedy pod koniec lipca amerykańska drużyna gimnastyczna wyjdzie na dużą scenę w Paryżu z okazji Igrzysk Olimpijskich w 2024 r., będzie ubrana w najbardziej luksusowe trykoty gimnastyczne w kraju.

dosłownie.

Odzież sportowa pokryta jest tysiącami kryształów Swarovskiego – z których jeden zawiera ponad 10 000 kryształów. Zespół kobiet (Jade Curry, Sunisa Lee, Simone Biles, Jordin Chiles i Haisley Rivera) ma na sobie osiem dresów, które chcą zabrać ze sobą do Paryża, i chociaż noszą te same dresy podczas zawodów drużynowych, mają swobodę wyboru tego, co chcą nosić podczas innych wydarzeń.

Odzież sportowa ozdobiona Luminous Legacy i Star-Spangled Shine.

Odzież sportowa od GK Elite


Według nich w szczególności suknia Luminous Legacy zawiera ponad 10 000 kryształów New York Times, Na obcisłej ciemnoniebieskiej i czarnej sukience. „Im więcej kryształów, tym większy efekt i tym więcej mówi się o obcisłych sukienkach” – powiedziała outletowi Jane Diaz, dyrektor ds. projektowania w GK Elite.

O tegorocznych ubraniach trykotowych, nad którymi marka pracowała przez ostatnie dwa lata, dodała: „To właściwie strój wieczorowy. Chcieliśmy to mocno wykorzystać w Paryżu, światowej stolicy mody, więc zastosowaliśmy wiele ekskluzywnych elementów mody i przyjrzeliśmy się wielu gorsetom, architekturze secesyjnej i przepychowi Starego Hollywood z lat 20. XX wieku”.

W tym roku również GK Elite po raz pierwszy wykorzystało perły w swoich strojach tanecznych, jako ukłon w stronę Paryża i jego mody.

Krzyżówka PEOPLE Puzzler jest już dostępna! Jak szybko możesz go rozwiązać? Zagraj teraz!

Odzież sportowa olimpijska.

Odzież sportowa od GK Elite


Ale pomimo tego, jak fajna jest ta odzież sportowa, nadal musi być praktyczna. „Przede wszystkim jest to odzież wyczynowa; musimy pomyśleć o komforcie i ruchu” – powiedziała Diaz. Magazyn Vogue’a„Porusza się wraz z ciałem, więc ich myśli nie są skupione na tym, co mają na sobie”.

Firma zastosowała rozciągliwą w czterech kierunkach tkaninę, aby gimnastyczki mogły swobodnie poruszać się w ubraniu i aby strój gimnastyczny nie przesuwał się podczas ciężkiej pracy gimnastyczek, próbując zdobyć złote medale. W GK Elite zastosowano także więcej matowych tkanin niż w ubiegłych latach, ponieważ ten trend stał się bardziej popularny niż błyszczące tkaniny z przeszłości.

Strój kąpielowy Bliss of Freedom.

Odzież sportowa od GK Elite


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny, codzienny biuletyn magazynu PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ma do zaoferowania PEOPLE, od ekscytujących wiadomości o gwiazdach po ciekawe historie ludzi.

Chociaż nie każda obcisła sukienka zawiera 10 000 kryształów, wszystkie je zawierają bardzo – co jest naprawdę ważne, biorąc pod uwagę, że GK Elite myślało, że osiągnęło maksymalną pojemność kryształów w 2016 roku… i ponownie w 2020 roku. Według New York TimesW 2016 roku strój taneczny zawierał 5000 kryształów, a w 2020 ponad 6000 kryształów. Tegoroczne stroje taneczne zawierały nie tylko tysiące kryształów, ale perły były także kolejnym akcentem elegancji.

W rzeczywistości biała suknia balowa Freedom’s Grace zawierała prawie 1000 pereł – w każdej sukni balowej – które trzeba było umieścić ręcznie.

I tak, Diaz to przyznał New York Times Ubrania gimnastyczne ważą około funta ze względu na wszystkie kryształki, ale powiedziała, że ​​gimnastyczki uwielbiają kryształy, więc będą ich nadal używać (i dodawać tyle, ile się da).

„Mam nadzieję, że sportowcy poczują się pewnie i dumni, że reprezentują Team USA” – powiedziała. Magazyn Vogue’a„Celem tej odzieży sportowej było wywołanie uczucia, jakie odczuwa sportowiec, gdy zdobywa medal, otrzymuje amerykańską flagę i owinie ją wokół siebie; mam nadzieję, że widzowie i sportowcy też to poczują”.

READ  Fani Manchesteru United są wściekli i zdezorientowani, i słusznie