15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cade Cunningham podpisuje pięcioletni kontrakt o maksymalnej wartości 224 milionów dolarów z Detroit Pistons: Sources

Cade Cunningham podpisuje pięcioletni kontrakt o maksymalnej wartości 224 milionów dolarów z Detroit Pistons: Sources

Detroit Pistons i Cade Cunningham zgodzili się na przedłużenie kontraktu o pięć lat o wartości maksymalnie 224 milionów dolarów, co czyni Cunninghama najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii zespołu, potwierdzają źródła ligowe i drużynowe. Sportowiec Wtorek.

Cunningham, wybrany z numerem 1 w drafcie NBA na rok 2021, to jeden z niewielu jasnych punktów dla organizacji, która ostatnie kilka lat spędziła w piwnicy Konferencji Wschodniej.

22-letni bramkarz opuścił wszystkie mecze z wyjątkiem 12 z powodu kontuzji nogi i operacji w sezonie 2022–2023, ale powrócił w trzecim roku, aby radykalnie poprawić ogólną poprawę, mimo że grał w drużynie z 14 zwycięstwami, która niekoniecznie nadawała się do gry jego mocne strony.

Zespół podjął kroki, aby wzmocnić swój skład w tym sezonie, w tym sprowadzić ponownie napastnika Tobiasa Harrisa, pozyskać Tima Hardawaya Jr. i Malika Beasleya oraz zatrudnić trenera J.B. Bickerstaffa.

W zeszłym sezonie Cunningham notował średnio 22,7 punktu, 7,5 asyst i 4,3 zbiórek na mecz, zwiększając jednocześnie swój procent zdobytych bramek do 45% i procent trzech punktów do 35% przy 5,4 próbach. Liczby te dorównują zawodnikowi Orlando Magic Paolo Banchero, który został uznany za jedną z gwiazd sezonu.

Cunningham udowodnił, że warto budować przyszłość dzięki swoim występom w zeszłym sezonie i przywództwu, jakie pokazał pomimo trudnej sytuacji i odbudowy drużyny.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Nick Antaya/Getty Images)

READ  Gwiazda koszykówki ze stanu Iowa, Lexi Donnarski, wchodzi w okienko transferowe