5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontynuacja „Venom 3”, „Ghostbusters: Afterlife” jest w przygotowaniu w Sony

Kontynuacja „Venom 3”, „Ghostbusters: Afterlife” jest w przygotowaniu w Sony

Przygotuj się na więcej Venom.

Sony Pictures otrzymało zielone światło dla trzeciej części serii „Venom” prowadzonej przez Toma Hardy’ego, po kolejnych sukcesach kasowych w „Venom: Let There Be Carnage” z 2021 roku (502 mln dolarów na całym świecie) i „Venom” z 2018 roku (856 mln dolarów). dolarów (na całym świecie).

Studio ogłosiło także plany dotyczące kolejnej odsłony „Ghostbusters”, która będzie kontynuacją restartu w 2021 roku.Pogromcy duchów: życie pozagrobowe(200 milionów dolarów na całym świecie) Sony ujawniło swoje plany dotyczące obu serii podczas poniedziałkowej wieczornej prezentacji w CinemaConCoroczne targi dla właścicieli teatrów. Chociaż studio nie ujawniło żadnych szczegółów na temat żadnego filmu, ujawniło, że nowe części są w drodze.

Ogłoszenie nadeszło w formie mieszającego bębna, który zawierał fragmenty z filmu biograficznego Whitney Houston „Chcę z kimś tańczyć”, „Craven the Hunter”, „Equalizer 3” i nigdy wcześniej nie widziane fragmenty Toma Hanksa „ Człowiek zwany Otto”.

Szef studia, Tom Rothman, przedstawił taśmę, oświadczając, że studio kręci różnorodne filmy dla zróżnicowanej publiczności lub – mówiąc po prostu – że Sony Pictures Entertainment ma „coś dla każdego”. Trudno się spierać, biorąc pod uwagę kwartały, w których jego lista trafiła między Sony, TriStar i Columbia Pictures.

W Venom Hardy występuje jako dziennikarz Eddie Brock i jego nieświadomy i pasożytniczy towarzysz Venom, kolejny śmiertelny obrońca w uniwersum Marvel Characters firmy Sony i jeden z niewielu znanych złoczyńców, takich jak Morbius i Kraven the Hunter. Sony Pictures pracuje nad niezależną historią opartą na Madame Web, a Dakota Johnson ma zagrać w filmie.

Hardy’s Venom ostatnio pojawił się na scenie kredytowej w „Spider-Man: No Way Home”, gigantie kasowym, który zarobił na całym świecie 1,89 miliarda dolarów.

Jason Reitman wyreżyserował Ghostbusters: Afterlife, zastępując swojego ojca Evana Reitmana, który wyreżyserował oryginalny film Ghostbusters z 1984 r. Nakręcił pierwszy film, w którym jako parapsychologowie wystąpili Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson i Harold Ramis. odkrycie Ghosts – sukces krytyczny i komercyjny, późniejsze sequele, seriale animowane, gry wideo i niepomyślny rok 2016.

READ  Kto jest kolejnym gospodarzem SNL, a kto gościem muzycznym?

Film „Pogromcy duchów” z 2021 r. był kontynuowany kilkadziesiąt lat po oryginalnej serii. Ponowne uruchomienie koncentruje się wokół rodziny, która przeprowadza się do małego miasteczka i odkrywa swój związek z legendarnym biznesem polowania na duchy. Murray, Aykroyd, Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts powtórzyli swoje role z wczesnych filmów, a Carrie Coon, Finn Wolfhard, McKenna Grace i Paul Rudd dołączyli do obsady.