3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Remiks The Weeknd i Sama Levinsona w HBO — The Hollywood Reporter

Remiks The Weeknd i Sama Levinsona w HBO — The Hollywood Reporter

że HBO Zdobywca nagrody Grammy Dramat z branży muzycznej weekend I trans inicjator Sam Levinson Jest zremiksowany.

HBO mówi, że serial nosi tytuł idol„dostosuje” obsadę i ekipę do nowego kierunku twórczego serialu:idolZespół kreatywny nadal buduje, udoskonala i rozwija swoją wizję serialu i uzgodnił nowy kierunek twórczy”. „Produkcja odpowiednio dostosuje obsadę i ekipę, aby jak najlepiej służyć temu nowemu podejściu do serialu. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej informacji”.

polecenie na łańcuchu W listopadzie 2021 r. idol Podąża za guru samopomocy i współczesnym liderem kultowym, który nawiązuje złożoną relację z wschodzącą piosenkarką pop. Spektakl jest umiejscowiony w świecie przemysłu muzycznego w Los Angeles.

W tej chwili nie są dostępne żadne szczegóły dotyczące tego, które role można przekonwertować. Źródła mówią Hollywoodzki reporter ten który idol W produkcji zmiany będą oznaczać powtórne sesje części materiału, który został już nakręcony, ale pokaz będzie kontynuowany po twórczej przebudowie.

Susanna Son, Troy Sivan, Lily-Rose Depp i Steve Zesis zostali obsadzeni jako stali bywalcy serialu, podczas gdy Melanie Liburd, Tond Adebembe, Elizabeth Berkeley Lauren, Nico Hiraga i Anne Heechey zostali obsadzeni.

The Weeknd (prawdziwe nazwisko Abel Tesfaye), jego partner produkcyjny Reza Fahim i Levinson są uznawani za stworzenie i napisanie książki idol. Joe Epstein wszedł na pokład jako organizator serialu, a Amy Simitz została zatrudniona do wyreżyserowania wszystkich sześciu odcinków. Cała piątka producentów wykonawczych wraz z Kevinem Turenem i Aaronem Gilbertem dla BRON, Ashley Levinson, Nick Hall, Sara E. White i A24.

READ  Travis Scott obiecał 5 milionów dolarów na inicjatywy skoncentrowane na społeczności