19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontroler bezprzewodowy N64 zostanie ponownie zainstalowany online jeszcze w tym tygodniu

Kontroler bezprzewodowy N64 zostanie ponownie zainstalowany online jeszcze w tym tygodniu

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Być może jednym z najtrudniejszych produktów do zdobycia na Nintendo Switch jest kontroler bezprzewodowy N64. Nie tylko przedmiot jest dostępny wyłącznie dla członków Switch Online, ale jest też niesamowicie ograniczony ekwipunek.

Na szczęście Nintendo dołożyło wszelkich starań, aby nadążyć za popytem i wygląda na to, że w tym tygodniu do australijskiego sklepu My Nintendo Store pojawi się uzupełnienie. Jak wyjaśnił Vooks.net z australijskiego Nintendo, w czwartek nastąpi uzupełnienie zapasów 16 marca Jest godzina 13:00 czasu letniego wschodnioaustralijskiego.

Klienci są ograniczeni do maksymalnie czterech konsol na konto My Nintendo i będą musieli zapłacić 69,95 USD Wszystko. Kontrolery te oferują funkcje bezprzewodowe, są dostarczane z kablem USB-C do ładowania, a także obsługują ryk w grach takich jak Star Fox 64.

Ciesz się graniem na Nintendo 64 w autentycznym stylu dzięki pełnowymiarowemu kontrolerowi bezprzewodowemu Nintendo 64!Dzięki płatnemu członkostwu Nintendo Switch Online możesz kupić tę konsolę Nintendo 64 na Nintendo Switch.Konsola jest dostępna do zakupu z dowolnym płatnym członkostwem Nintendo Switch Online Nintendo 64 — biblioteka gier Nintendo Switch Online dostępna tylko z członkostwem Nintendo Switch Online + Expansion Pack.”