20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontrakty terminowe Dow rosną po rajdzie rynkowym, który pokazuje konstruktywne działania;  5 zwycięzców zysku

Kontrakty terminowe Dow rosną po rajdzie rynkowym, który pokazuje konstruktywne działania; 5 zwycięzców zysku

Kontrakty futures na Dow Jones wzrosły wcześnie w piątek, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq. Rajd giełdowy załamał się w czwartek rano po jastrzębich danych Fed, przedłużając środowe straty. Jednak główne indeksy odbiły się od niektórych kluczowych poziomów, by zamknąć się nieco niżej.
XRentowności obligacji skarbowych odbiły się, a ceny ropy naftowej spadły.

jabłko (AAPL), Microsoftu (MSFT) i podmiot nadrzędny Google Alfabet (Google), jedyne trzy akcje o wartości bilionów dolarów na giełdach w USA, po przetestowaniu wsparcia na 50-dniowych średnich kroczących. podczas gdy, Tesli (TSLA) spadła w kierunku dołków bessy.

Inwestorzy powinni być ostrożni na obecnym rynku, powoli zwiększać ekspozycję i być skłonni do szybkiego realizowania zysków i ograniczania strat.

zyski

Stosowane materiały (AMAT), Sieci Palo Alto (Banu), Pole jest puste (CLFD) I Sklepy Rossa (Rdza) Wszystko EPS i wyniki sprzedaży osiągnęły szczyt Późny czwartek, z silnymi wskazówkami również ogólnie.

Akcje AMAT silnie wzrosły w piątek wcześnie, przygotowując się do powrotu powyżej 200-dniowej linii. Akcje PANW podskoczyły, wskazując ruch powyżej 50-dniowego. Akcje CLFD zwyżkowały w rozszerzonym handlu, chcąc ścigać się powyżej swojej 50-dniowej linii, próbując zbudować prawą stronę podstawy podwójnego dna. Akcje ROST wzrosły do ​​maksimów z 2022 r. po zamknięciu przedziału z dolnej bazy.

JD.com (Dynar) I liczę (ATKR) zgłoszone wcześnie w piątek.

Wyświetlenia przewyższyły zarobki JD.com, podczas gdy przychody spadły w podobny sposób Ali Baba (Babo) wczesny czwartek. Akcje JD nieznacznie wzrosły w obrocie przedsesyjnym. W czwartek akcje skoczyły o 7,5% w stosunku do wyników Alibaba, do granicy 200 dni.

Akcje ATKR nie były jeszcze notowane w piątek, ale producent wyrobów budowlanych Atkore pokonał swoje prognozy finansowe na czwarty kwartał i osiągnął wzrost w zyskach za pierwszy kwartał i 2023 r. Akcje ATKR spadły w czwartek o 3,5%, ale były wygodnie powyżej swojej 200-dniowej linii. biegnie po prawej stronie głębokiej podstawy filiżanki.

Dow Jones futures dzisiaj

Kontrakty terminowe na Dow wzrosły o 0,4% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,6 proc. Kontrakty futures na Nasdaq 100 wzrosły o 0,8%, a Techniques zwyżkował akcje AMAT i PANW.

READ  Dyrektor Exxon Mobil został aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 4 punkty bazowe do 3,81%.

Kontrakty terminowe na ropę spadły, a gaz ziemny spadł o ponad 3%.

Pamiętaj, aby pracować w nocy Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel podczas następnej zwykłej sesji Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do zaskarżenia akcje na zwyżkowej giełdzie w IBD Live


Wzrost na giełdzie

Rajd giełdowy gwałtownie spadł na otwarciu, gdy prezes St. Louis Fed James Bullard i prezes Kansas City Fed Esther George wygłosili jastrzębie uwagi. Główne indeksy odbiły się i zamknęły się na poziomie zbliżonym do nieco niższych.

Dow Jones Industrial Average był w czwartek tuż poniżej progu rentowności Handel giełdowy. S&P500 spadł o 0,3%. Nasdaq Composite spadł o 0,35 proc. Akcje małej spółki Russell 2000 spadły o 0,9%.

Akcje Apple wzrosły o 1,3%. Akcje Microsoftu zwróciły dwa centy, a akcje Google spadły o 0,5%. Wszyscy testowali swoje 50-dniowe serie w ciągu dnia. Wszystkie są poniżej 200-dniowych linii bez wyraźnych punktów kupna. Akcje Tesli spadły o 2%, zbliżając się do dna rynku niedźwiedzia z 9 listopada.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 4,6% do 81,64 USD za baryłkę. Oprócz jastrzębiej retoryki Fed, obwinił Pekin o ponowne skupienie się na polityce „niekoronawirusowej”. Chińska Rada Państwa podobno ostrzegła miasta, aby unikały „nieodpowiedzialnego łagodzenia” środków COVID-19, zaledwie tydzień po tym, jak ten głośny organ poparł łagodzenie zasad. W środę Uniwersytet Pekiński zamknął jedną sprawę. Infekcje Covid wzrosły w ciągu ostatnich dwóch tygodni w Chinach.

Jastrzębi Fed podnosi rentowności obligacji skarbowych

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 8 punktów bazowych do 3,77%.

St. Louis Fed Bullard powiedział, że stopa funduszy federalnych, obecnie na poziomie 3,75%-4%, prawdopodobnie powinna wzrosnąć do 7%, znacznie powyżej konsensusu na poziomie około 5%. George z Kansas City Fed powiedział, że recesja może być konieczna do obniżenia inflacji.

READ  Chińska firma BYD sprzedaje więcej samochodów elektrycznych niż Tesla

Jednym z powodów, dla których decydenci polityczni zwracają się ku jastrzębiom, jest podniesienie cen rynkowych i ograniczenie wzrostów na giełdzie. Jeśli warunki finansowe znacznie złagodzą kluczowe nadzieje Fed, inflacja może pozostać na wyższym poziomie przez dłuższy czas, zmuszając Fed do dalszego zacieśniania podstawowych stóp procentowych.


Tesla vs. BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Fundusze giełdowe

pomiędzy Najlepsze fundusze inwestycyjneInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadła o 0,1%. Fundusz ETF rozszerzonej technologii i oprogramowania iShares (IGV) spadł o 2,65%, nawet przy uwzględnieniu akcji MSFT jako głównego składnika. Akcje PANW są również własnością IGV. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) spadł o 0,5%, a akcje AMAT posiadające SMH są godne uwagi.

SPDR S&P Metals & Mining ETF-y (XME) spadła o 2,1%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 2%. Energy Defined Fund SPDR ETF (xle(spadek o 0,5% i Fundusz Selekcji Sektora Ochrony Zdrowia SPDR)XLV) spadła o 0,2%.

Odzwierciedlając bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (ARK)arka(zrezygnował z 2,8% i ETF ARK Genomics)ARKG) 3,2%. Akcje TSLA są głównym holdingiem za pośrednictwem ETF Ark Invest.


Pięć największych chińskich akcji, które warto teraz obejrzeć


Analiza rajdów giełdowych

Rajd giełdowy przetestował kilka kluczowych poziomów na otwarciu w czwartek. Nasdaq znalazł wsparcie tuż powyżej 50-dniowej średniej kroczącej. S&P 500 spadł w październiku do krótkoterminowych maksimów na krótki okres. Russell 2000 odbił się od blisko 21-dniowej passy. S&P 400 MidCap utrzymał passę 200 dni.

Można powiedzieć, że po silnej fali rynek miał zamiar spaść, a indeks S&P 500 zbliżył się do 200-dniowej linii. Tymczasem rajd rynkowy znalazł w czwartek wsparcie w ważnych obszarach. Tak więc ostatnie dwa dni były dość normalne i konstruktywne dla głównych indeksów – zakładając, że utrzymają czwartkowe minima i ostatecznie wzrosną.

Jednak rynek cofnął się od wtorkowego maksimum do czwartkowego minimum, co doprowadziło do wybicia wielu akcji lub pojawienia się wczesnych punktów wejścia w ciągu ostatnich dwóch dni. Wiele z tych wpisów zostało przetestowanych lub całkowicie zawiodło. Niektóre odbijają się, podczas gdy inne mogą. W niektórych przypadkach dotychczasowe punkty zakupu zachowują ważność, w innych konieczne może być ustawienie nowych uchwytów lub innych wpisów. Jeszcze inni mogą walczyć przez długi czas.

READ  Ponad dwieście osób chorych po posiłku w restauracji Raleigh – możliwa epidemia norowirusa – WSOC TV

Różne akcje i sektory wykazują interesujące akcje.

We wszystkich tych przypadkach kluczowe znaczenie będzie miało zdrowe ożywienie rynku.

Akcje Apple, Microsoft i Google nie są liderami rynkowymi i jeszcze przez jakiś czas mogą nimi nie być. Ale jeśli uda im się uniknąć spóźnienia, będzie to ogromna pomoc.


Czas wejść na rynek ze strategią rynkową ETF IBD


Co teraz robisz

Rajd giełdowy pokazał zachęcające działania w czwartek. Ogólna tendencja była wyższa w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ale dla inwestorów była to kręta droga.

Każdy, kto kupił akcje po 21 października Dzień obserwacji Prawdopodobnie znajdzie się pod wodą na początku listopada. Podczas gdy indeksy wzrosły 10 listopada po opublikowaniu raportu CPI, Nasdaq, S&P 500 i Russell 2000 od tego czasu stale spadają.

Rajd giełdowy pozostaje niestabilny, a obroty w sektorze i duże wahania w ciągu dnia komplikują sprawy. Możliwości kupna często pojawiały się w momencie, gdy rynek wyrywa inwestorom dywanik.

Więc zachowaj ekspozycję. Stopniowo dodawaj ekspozycję – i bądź przygotowany na zmniejszenie ekspozycji ze względu na warunki rynkowe lub indywidualne zasady sprzedaży akcji.

Aktualizuj swoją listę obserwacyjną, aby móc dostrzec wschodzących liderów.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie, aby nadążyć za trendem rynkowym, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem @pracownik Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co upraszczać to narzędzie IBD spalonyklasa dla najlepszych zapasów

Złap kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz uzyskać szybkie zyski i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTradera

Akcje o najlepszym wzroście do kupowania i monitorowania

IBD Digital: Odblokuj notowania giełdowe, narzędzia i analizy IBD już dziś