19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim jest Linda Iaccarino?  CEO, który może zastąpić Elona Muska na stanowisku CEO Twittera

Kim jest Linda Iaccarino? CEO, który może zastąpić Elona Muska na stanowisku CEO Twittera

Linda Iaccarino jest dyrektorem ds. reklamy w NBCUniversal.

Nowe Delhi:
Według doniesień Linda Iaccarino, dyrektor ds. reklamy w NBCUniversal, prowadzi rozmowy, aby zostać nowym dyrektorem generalnym Twittera. Elon Musk powiedział w czwartek, że znalazł nowego CEO dla Twittera, ale nie podał nazwiska tej osoby.

Oto 5 faktów na temat Lindy Yaccarino:

  1. Linda Iaccarino od ponad dekady współpracuje z NBCUniversal, gdzie jest orędowniczką lepszych sposobów mierzenia skuteczności reklam. Jako prezes ds. sprzedaży reklam w NBCU odegrała kluczową rolę w uruchomieniu obsługiwanej przez reklamy usługi przesyłania strumieniowego Peacock.

  2. Yaccarino przepracował 19 lat w Turner Entertainment i przypisuje mu się przeniesienie operacji sprzedaży reklam sieciowych w cyfrową przyszłość.

  3. Jest absolwentką Penn State University, studiowała sztuki wyzwolone i komunikację.

  4. Iaccarino przeprowadził wywiad z Muskiem na konwencji reklamowej w Miami w zeszłym miesiącu. Na konferencji Yaccarino zachęcał tłum do witania Muska brawami i chwalił jego etykę pracy.

  5. Odejście Yaccarino byłoby kolejnym dużym ciosem dla firmy po tym, jak Comcast powiedział w zeszłym miesiącu, że dyrektor generalny NBCUniversal, Jeff Shell, odejdzie po przyznaniu się do niewłaściwego związku z kobietą w firmie, po skardze, która doprowadziła do dochodzenia.

READ  Europejscy producenci samochodów celują w przewagę tanich samochodów elektrycznych w Chinach podczas Salonu Samochodowego w Monachium