20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kevin Durant zamawia transakcję od Brookyn Nets

Kevin Durant zamawia transakcję od Brookyn Nets

gwiazda franczyzy Kevin Durant Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Rich Kleiman, jego menedżer, poprosił o porozumienie z Brooklyn Nets w czwartek.

Kleiman powiedział ESPN, że dyrektor generalny Nets, Sean Marks, współpracuje z Durantem i Kleimanem, aby znaleźć umowę. Źródła powiedziały ESPN, że The Nets nie są jednak wspierani przez honorowanie żadnego z ulubionych miejsc Durant i planują umowę, która zapewni jej największy zwrot z aktywów.

Źródła poinformowały ESPN, że Durant złożył w czwartek zlecenie handlowe bezpośrednio właścicielowi Nets, Joe Tsai.

Ponieważ Nets przygotowuje się do przeniesienia jednego z najcenniejszych aktywów komercyjnych NBA w historii, cała lista będzie dostępna do omówienia transakcji, poinformowały źródła ESPN. Drużyny wzywają w Durant, a sieci z pewnością będą szukać historycznego powrotu dla graczy i ich pochodnych.

Phoenix Suns i Miami Heat należą do dwóch zespołów Kevin Durant Na jego liście życzeń źródła powiedziały ESPN. Ponieważ Durant ma cztery lata na swoim kontrakcie, nie brakuje zespołów chętnych do odciążenia jego aktywów.

33-letni Durant, 12-krotny All-Star i czterokrotny mistrz ligi, ma cztery lata i prawie 200 milionów dolarów na kontrakcie, w tym 44,1 miliona w sezonie 2022-23. Nie stanie się nieograniczonym wolnym agentem dopiero w 2026 roku.

on i Keri Irving Źródła powiedziały ESPN, że nie kontaktował się z Netsami po tym, jak Irving wybrał w poniedziałek swoją 37-milionową umowę i było poczucie nieuchronności, że Durant w końcu poprosi o umowę.

The Nets, wybrani przez wielu przedsezonowych do wygrania mistrzostw NBA, zakończyli z wynikiem 44-38, co daje siódme miejsce w Konferencji Wschodniej – i miejsce w fazie playoff wzmocnione wygraną w grze nad Cleveland Cavaliers 12 kwietnia.

Boston Celtics zmiażdżyło ich w pierwszej rundzie.

W ciągu ostatnich trzech sezonów Nets rozegrali 247 meczów (wliczając w to play-offy i mecze). Durant i Irving byli razem na boisku w zaledwie 58 meczach (23%).

READ  Nawiasy, transmisja na żywo i sposób oglądania

Durant miał średnio 29,9 punktu, 7,4 zbiórki i 6,4 asysty w tym sezonie, ale widział akcję w zaledwie 55 meczach w sezonie zasadniczym, gdy wracał do zdrowia po kontuzji MCL.

Gdyby sprzedano dwukrotnego mistrza NBA i trzykrotnego złotego medalistę olimpijskiego, byłby to najwyższy wynik każdego gracza, który rozpoczął następny sezon w nowej drużynie, od czasu wymiany Mosesa Malone z Houston do Filadelfii po sezonie 1981-82. , według statystyk i informacji ESPN.

Zakłady bukmacherskie dostosowały szanse na wygranie mistrzostw NBA w przyszłym sezonie na podstawie wiadomości o żądaniu wymiany Duranta, przy czym faworytem do tytułu są Suns.

Kursy Phoenix na tytuł poprawiły się z 9-1 do 11-2 w Caesars Sportsbook. Za Golden State Warriors jest mistrz 6-1, a za nim Boston Celtics 13-1. Szanse na wygraną Miami poprawiły się z 16-1 do 8-1, podczas gdy szanse na tytuł Nets wzrosły z 15-2 do 30-1 w czwartek po południu.

W innych wiadomościach internauci zyskali Royce O’Neill Utah Jazz w zamian za wybór w pierwszej rundzie w 2023 r., źródła powiedziały ESPN. Źródła powiedziały ESPN, że wybór, który trafia do Utah, będzie mniejszy od ich własnego wyboru, czy to w Houston, czy w Filadelfii.

29-letni O’Neal miał średnio 7,4 punktu i 4,8 zbiórki w swoim piątym sezonie w Jazz.