22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kendrick Lamar przedstawia „telefon dla ludzi” pgLang

Kendrick Lamar przedstawia „telefon dla ludzi” pgLang

Kendrick Lamar i reżyser Dave Free wydali wiele projektów we współpracy ze swoją firmą pgLang, a projekty te są zwykle efektem komercyjnej współpracy z takimi firmami jak Calvin Klein i Cash App. Teraz agencja ogłosiła, że ​​nawiąże współpracę z firmą technologiczną w celu wypuszczenia limitowanej edycji telefonu zaprojektowanego „dla ludzi”.

obraz Z doniesień wynika, że ​​telefon – nazwany Light Phone II – zostanie zaprezentowany w czwartek (2 listopada). Prosty telefon, wyprodukowany we współpracy z Lekka firmanie posiada przeglądarki internetowej ani kolorowego interfejsu i ma być „prostszą” odpowiedzią na standardowy telefon komórkowy.

„Budujemy wszystkie narzędzia od podstaw, aby mieć pewność, że żadne aplikacje innych firm nigdy Cię nie śledzą” – podaje oficjalna strona internetowa firmy, jak podaje ten telefon. „W czasach „kapitalizmu inwigilacyjnego” i „gospodarki uwagi” lekki telefon stanowi inny wybór. To Ty jesteś klientem, a nie produktem. To jest telefon dla ludzi”.

Poniżej znajduje się oficjalny zwiastun Light Phone II, który możecie obejrzeć poniżej.

pgLang – skrót od „język programowania” w tłumaczeniu Free – uruchomił swoją oficjalną stronę internetową w 2020 roku. Organizacja została opisana jako firma „w służbie” kreatywnym osobom pracującym w różnych mediach. Misja firmy wyjaśniła więcej na ten temat.

„Nowy cel Lamara i Frye’a w pgLang ucieleśnia dla nich coś bardzo osobistego” – czytamy po części. „pgLang służy twórcom i projektom, które całym sercem opowiadają się za wspólnymi doświadczeniami, które łączą nas wszystkich… W tym nadmiernie pobudzonym czasie koncentrujemy się na kultywowaniu surowej ekspresji oddolnych partnerstw”.

Kendrick Lamar podpisuje kontrakt z raperką Taną Leon na współpracę z Def Jam

Kendrick Lamar podpisuje kontrakt z raperką Taną Leon na współpracę z Def Jam

Pierwszym oficjalnym sygnatariuszem firmy był kuzyn Kendricka Lamara, Baby Keem, a w marcu 2022 roku podpisali kontrakt z drugim aktem: kalifornijską raperką Tana Leon. Leon wydał swój debiutancki album Śpiący żołnierz 28 kwietnia tego roku.

READ  Dlatego usunięte zdjęcia z iPhone'a wracają na niektóre urządzenia z systemem iOS

W wywiadzie z skomplikowane, Leon wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na współpracę z pgLang.

„To wykracza poza sam fakt zaangażowania artystów” – stwierdził. „To naprawdę jak rodzina. Ma swój własny ekosystem i naprawdę wspiera kreatywność. Naprawdę wspiera i szanuje umysły wszystkich członków zespołu, ponieważ każdy jest tam z jakiegoś powodu. To czyni go tak wyjątkowym”.

Kontynuował: „To było dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ poza muzyką jestem kreatywny w innych dziedzinach i mam umiejętności w innych dziedzinach. Trochę czasu zajęło mi uświadomienie sobie, że chcę zajmować się muzyką, więc w trakcie tej podróży zacząłem doskonalić się w innych dziedzinach. Już samo to powoduje, że bycie częścią firmy takiej jak pgLang jest tak atrakcyjne dla wszechstronnego i kreatywnego artysty.