13 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kendall Jenner reaguje na weekend, aby zastąpić Kanye na Coachella

Kendall Jenner reaguje na weekend, aby zastąpić Kanye na Coachella

Jej modlitwy zostały wysłuchane.

Kendall Jenner subtelnie zareagowała na wiadomość The Weeknd zastępuje swojego byłego zięcia, Kanye Westajako nagłówek na Coachella 2022.

26-letnia modelka upuściła emoji modlącej się dłoni na piosenkarza „Take My Breath” Udostępnij na Instagramie Środa zawiera zaktualizowany skład kalifornijskiego festiwalu muzycznego.

Organizatorzy Coachelli ogłosili dzisiaj, że The Weeknd (32 lata) i duża house’owa szwedzka grupa muzyczna House Mafia przejmą rolę raperów w niedzielę 17 kwietnia i 24 kwietnia.

Chociaż reakcja Jenner może wskazywać, że jest po prostu fanką muzyki piosenkarki „Blinding Lights”, może to również zostać odebrane jako obraza dla 44-letniego Westa, który zwolnił Wiele ogólnych ataków na jej siostrę Kim KardashianA ich rodzina A Przyjaciel KardashianaPete Davidson, w ostatnich miesiącach.

Kendall Jenner na Oskarach Vanity Fair 2022.
Kendall Jenner odpowiedział na wiadomość, że The Weeknd zastąpi Kanye Westa na Coachella 2022.
Obrazy Getty
The Weeknd wykonuje pokaz przerwy Super Bowl w 2021 roku.
Modelka upuściła emoji modlącej się dłoni na poście The Weeknd, aby ogłosić nową kolekcję.
Obrazy Getty

Na początku tego tygodnia strona szósta zgłosiła to wyłącznie The Weeknd wyglądał jak pierwszy zawodnik, który zastąpił rapera „All of the Lights”.który zrezygnował z imprezy niecałe dwa tygodnie przed terminem koncertu.

„Kanye zdecydowanie wycofał się z Coachelli” – powiedział nam w poniedziałek informator. „Nie ćwiczył ani nie robił produkcji”.

Nasze źródło potwierdziło, że Travis Scott, który ma dwoje dzieci z Kylie Jenner, „miał dołączyć [West] na scenie.”

„Teraz byłoby praktycznie niemożliwe, aby zebrał to w całość. Znajdź The Weeknd, aby go zastąpić”, podzieliło się nasze źródło, dodając: „Kanye się powstrzymuje, ponieważ chce pozostać poza zasięgiem opinii publicznej po całym dramacie z Kim i Pete, on chce uzyskać pomoc.

Kanye West wykonuje niedzielne nabożeństwo podczas Coachella 2019.
West wpłacił kaucję na koncert niecałe dwa tygodnie przed koncertem.
Getty Images Coachella

Przekazaliśmy wiadomość, że West niedawno powiedział Kardashianowi, że jest „Wyjazd po pomoc” Po jego przemowie o niepokojącym zachowaniu – niektóre doprowadziły do… Komentarz na Instagramie przez 24 godziny nawet posiadanie tego Występ Grammy odwołany.

READ  Księżniczka Charlotte wieści: Słodka chwila młoda królewska traci zainteresowanie nabożeństwem wielkanocnym | Królewski | Aktualności

Źródła powiedziały nam, że West, który dzieli czworo dzieci z potentatem kosmetycznym, obiecał, że nie będzie „żadnych publicznych wystąpień ani podżegających wypowiedzi w mediach społecznościowych”, podczas gdy „Away” będzie coraz lepsze.

Przedstawiciel zdobywcy Grammy powiedział Page Six: „W tej chwili Yi jest zaangażowana w zdrową relację rodzicielską z Kim i koncentruje się na wychowaniu ich pięknych dzieci”.

To był Kardashian i Zachód Zadeklaruj jeden legalny w marcu pośród trwającego rozwodu.