14 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Disney ogłasza plany budowy 1300 niedrogich mieszkań na 80 akrach ziemi w Orlando

Disney ogłasza plany budowy 1300 niedrogich mieszkań na 80 akrach ziemi w Orlando

Disney W środę ogłosił plany na nowy niedrogi samochód mieszkania Zabudowa na 80 akrach ziemi w niewielkiej odległości od bram Magic Kingdom Park w Orlando, Floryda.

Firma poinformowała, że ​​projekt zostanie zbudowany w pobliżu centrum miasta Flamingo Crossings i obejmie ponad 1300 jednostek.

„Inwestujemy we współpracę z naszą społecznością w celu rozwiązywania złożonych problemów” – powiedział w środowym oświadczeniu prezes Walt Disney World Resort, Jeff Fall. „Brak tanich mieszkań dotyka wielu ludzi w całym naszym kraju, w tym tutaj, w środkowej Florydzie”.

Artystyczna wizualizacja planowanego przez Disneya niedrogiego projektu mieszkaniowego w Orlando na Florydzie. (Wiadomości z Disneya/Lisa)

Koszty mieszkaniowe wzrosły w hrabstwie Orange i pozostałej części Florydy w ostatnich latach.

Disney pozwala Myszce Miki ponownie odwiedzić Hogga

Wynajem w Orlando wzrost o 24,26% Corocznie znaleziono badanie Florida Atlantic University z zeszłego miesiąca.

Firma poinformowała, że ​​nowy projekt Disneya jest nadal „na wczesnym etapie planowania i podlega odpowiednim zatwierdzeniom”.

Dyrektor generalny Disneya, Bob Chuckle, toczył feud z gubernatorem Florydy Ronem DeSantisem w ostatnich tygodniach po tym, jak stan uchwalił ustawę o prawach rodzicielskich w edukacji, która zabrania nauczycielom oficjalnego nauczania tożsamości płciowej i orientacji seksualnej uczniów od przedszkola do trzeciej klasy.

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

W zeszłym tygodniu DeSantis dostrzegł grożą anulować 55-letnie prawo pozwala Disneyowi działać w oparciu o Walt Disney World. Nie jest jasne, czy to potencjalne anulowanie lub większe kontrowersje mogą wpłynąć na plany Disneya dotyczące rozwoju tanich mieszkań.

READ  Aktorka "The Andy Griffith Show" miała 81 lat - termin

Ogłoszenie Disneya pojawiło się około dwóch tygodni po tym, jak Universal Parks & Resorts i Wendover Housing Partners ogłosiły, że planują zbudować 1000 niedrogich mieszkań na 20 akrach ziemi w Orlando.