13 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stacja telewizyjna w Minnesocie znajduje stare nagranie przedstawiające bardzo młodego księcia

Stacja telewizyjna w Minnesocie znajduje stare nagranie przedstawiające bardzo młodego księcia

Wreszcie historyk, który badał dzieciństwo Prince’a, pomógł połączyć pana Wagnera z Terrence’em Jacksonem, z którym dorastał. Pan Wagner odtworzył dla niego klip, a pan Jackson natychmiast rozpoznał w chłopcu Księcia.

„To jest kapitan!” – powiedział pan Jackson, używając swojego pseudonimu z dzieciństwa Prince.

Elliott H. powiedział: Powell, profesor amerykanistyki na University of Minnesota, który prowadzi kurs, chociaż wywiad jest krótki, daje kontekst sprawom, które Prince będzie później wspierał, takich jak edukacja publiczna, prawa pracownicze i godziwe wynagrodzenie dla artystów. na księciu.

Młody książę udzielił wywiadu w North Minneapolis, w przeważającej części czarnej części miasta, gdzie młodzi aktywiści prowadzili powstania w latach 60. XX wieku, by zaprotestować przeciwko brutalności policji, nękaniu czarnej młodzieży w białych firmach i rozwoju handlowym, który niweczył prof.

„Prince dorasta w tym środowisku i widzi wpływ aktywistów z czarnej młodzieży” – powiedział.

Odkryj to Obecni nauczyciele, którzy Podczas jednej ze swoich karier zagrali „Purple Rain”powiedziała Greta Callahan, przewodnicząca sekcji nauczycieli Związku Nauczycieli w Minneapolis, komórka nr 59. Po prawie trzytygodniowym strajku związek Doszedłem do porozumienia z regionem pod koniec zeszłego miesiąca.

„Było wiele”, powiedziała pani Callahan w e-mailu, „oczywiście, Prince poparł strajk! „

Profesor Powell powiedział, że wywiad pokazuje również wpływ dwóch ważnych kobiet na życie Prince’a: jego matki, Mattie Shaw Nelson Baker, która pracowała jako pracownik socjalny w szkołach publicznych; A Bernadette Andersonprzyjaciel rodziny, wolontariusz PTA i aktywista w Minneapolis, który pomógł wychować Prince’a.

„Ten 17-sekundowy film robi dużo pracy” – powiedział Ali.

Powiedział pan Lady, był prawie zgubiony.

Tom Ziegler, były redaktor stacji, powiedział, że wiele starych szpul stacji, które były w metalowych puszkach i przechowywane na półkach w piwnicy dawnej siedziby WCCO, zostało zniszczonych, gdy wodociąg zepsuł się i zalał piwnicę około 1981 roku , Który przeszedł na emeryturę w 2012 roku.

READ  Byk w lipcu 2022 r.

Powiedział, że kiedy stacja przeniosła się do nowej lokalizacji około 1983 roku, on i inni pracownicy dowiedzieli się, że ktoś zaczął wyrzucać pozostałe taśmy.