22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kendall Grafman przechodzi operację prawego barku

Kendall Grafman przechodzi operację prawego barku

HOUSTON — Konieczność dodania miotacza zastępczego do stadionu drużyny Astros wzrosła we wtorek po tym, jak klub ogłosił, że prawy weteran Kendall Grafman prawdopodobnie opuści sezon 2024 z powodu operacji prawego barku w zeszłym tygodniu.

Graveman, który został przejęty przez Astros po raz drugi w ubiegłorocznym terminie transakcji, zanotował ERA na poziomie 2,42 w 23 meczach dla Houston w sierpniu i wrześniu, ale nie wystąpił w play-offach z powodu dyskomfortu w prawym ramieniu. Grafman przeszedł program odpoczynku i rehabilitacji, zanim wrócił do programu rzucania na płaskim korcie w ramach przygotowań do wiosennych treningów, ale zespół stwierdził, że dyskomfort w ramieniu powrócił, gdy zaczął rzucać.

Nieobecność Gravemana tworzy kolejną dziurę w byku Astros, który stracił już 185 rund z poprzedniego sezonu, ponieważ Hector Neres, Phil Maton i Ryan Stanek zostali wolnymi agentami. Pozostają bez kontraktu, a klub nawiązał kontakt z agentami całej trójki w sprawie potencjalnego powrotu w 2024 roku. Dyrektor generalny Astros, Dana Brown, powiedziała, że ​​przez cały okres pozasezonowy skupialiśmy się na znajdowaniu wygodnych ofert.

„Mamy kilku wewnętrznych kandydatów, co do których jesteśmy naprawdę dobrzy, ale nadal skupiamy się na sednie” – powiedział Brown. „Wszystko inne w klubie jest naprawdę dobre. Czuję, że mamy kilku dobrych kandydatów wewnętrznych, ale wciąż jesteśmy na rynku zawodników doraźnych. Nadal skupiamy się na tym samym. Jesteśmy na rynku zawodników doraźnych.

Graveman, który w grudniu skończył 33 lata, miał wejść w ostatni sezon trzyletniego kontraktu o wartości 24 milionów dolarów, który podpisał z White Sox po tym, jak pomógł drużynie Astros zdobyć proporzec AL w 2021 roku.

Po tym okresie poziom jakości i doświadczenia w Bullpen w Houston jest niewielki, ale Brown pozostaje optymistą co do niektórych wewnętrznych kandydatów, którzy będą rywalizować o stanowiska w tym roku. W tej grupie znajdują się praworęczni Ronnel Blanco, Seth Martinez, Forrest Whitley, Sean Dubin, Oliver Ortega i Dylan Coleman oraz leworęczni Matt Gage, Bennett Souza i Parker Moszyński.

„Gdybyśmy mogli kupić jeszcze jednego [reliever] „Wykorzystujemy kilku kandydatów wewnętrznie i czujemy, że wszystko będzie dobrze” – powiedział Brown.

Wolni agenci pozostający na rynku to Aroldis Chapman, Josh Hader, David Robertson, Brad Hand, Michael Fulmer i Ryan Brazier. Brown powiedział, że klub ma elastyczność w zakresie płac, aby dodać zawodnika rezerwowego.

„Mamy pensje, które pozwalają nam robić wszystko, co w naszej mocy, aby dalej wygrywać. Nie sądzę, żeby to był w ogóle problem” – powiedział.