30 kwietnia, 2024

Baker Mayfield prowadzi Bucsa do rozgromu Eagles i ustawienia pojedynku w drugiej rundzie z Lions

Philadelphia Eagles udali się do Super Bowl od początku 10:1, który zapewnił im kontrolę nad NFC.

Zakończyli sezon w poniedziałek szóstą porażką w siedmiu meczach, porażką 32:9 z Tampa Bay Buccaneers. Baker Mayfield prowadził w meczu, który rzucił 337 jardów i trzy przyłożenia w meczu, w którym Bucs dominowali od początku.

Obrona Orłów zawaliła się w morzu nieudanych odbiorów, podczas gdy w ataku udało im się przebyć zaledwie 268 jardów i po trzeciej i czwartej próbie wypadli 0 na 11. Ich sezon się skończył, dzięki Bogu.

Tampa Bay awansowała do rundy dywizji, gdzie zmierzy się z Detroit Lions.

Relacja na żywo dobiegła końca37 aktualizacji

• Na szczęście już się to skończyło. Sezon Philly dobiegł końca. Tampa Bay awansowała do meczu z Detroit Lions po zwycięstwie 32-9.

• Eagles mają 0 na 11 w trzeciej i czwartej próbie, a do końca meczu pozostało 1:09.

• Z drugiej strony, w zeszłym sezonie ta drużyna grała w Super Bowl:

• Pudełko się gromadzi. Baker Mayfield rozpoczyna atak po podaniu z 23 jardów do Chrisa Godwina. 32-9 Bucs na 5:42 przed końcem.

• Ciężka przerwa w paskudną noc dla Orłów. Darius Slay właśnie opuścił mecz na wózku z powodu kontuzji:

• Bucs niszczą zegar. Jesteśmy już w połowie czwartej kwarty, a Tampa prowadzi różnicą 16 punktów

• To drużyna, która w zeszłym sezonie zdobyła tytuł NFC, a obecny sezon rozpoczęła 10-1.

• Eagles strzelają z gry do kosza, a następnie zdobywają gola na czwartym i piątym miejscu po puntu Bucsa. Jalen Hurts rzuca niekompletny w pole punktowe do DeVonty Smitha. Obrót przy lądowaniu. Dla Orłów nic nie układa się dobrze.

• I korzyść z Bucksa. Trey Palmer przyjmuje krótkie podanie od Bakera Mayfielda z odległości 56 jardów i ląduje tuż po zabezpieczeniu Hurts. Bramkarze dla Orłów. Bucks powiększyli prowadzenie do 25:9.

• niesamowity. Duży błąd Jalena Hurtsa. Pod presją zostaje cofnięty w pole punktowe drużyny Philly i łapie piłkę. Biegnie z powrotem do strefy końcowej i dla bezpieczeństwa zostaje pobity celowym wezwaniem do uziemienia. Hertz zmarnował kilka okazji na pozbycie się piłki. 18-9, pudełko.

• Buksowie krążyli po boisku, a wszedł Milton Williams i wyprowadził ich poza zasięg rzutów z gry. Cóż za ogromny worek Orłów pod koniec trzeciej kwarty.

• Orły dostają własny worek, więc teraz odzyskają piłkę. Drugą połowę obie drużyny rozpoczęły od mocnego defensywy.

• Na drugą połowę Bucks wychodzą z ogromnym trudem. Odzyskają piłkę dzięki dobrej pozycji w boisku i 7-punktowej przewadze.

• Orły nie zdołały jeszcze przed przerwą zdobyć punktów i do szatni schodziły 16:9.

• Obrona Eagles rozegrała najlepszą grę w tej połowie i po trzeciej próbie zwolniła Bakera Mayfielda. Na około 90 sekund przed końcem pierwszej połowy Orły odzyskały piłkę.

• Bucks zareagowali natychmiast po mocnym chwycie Cade’a Ottona. Po dwuminutowym ostrzeżeniu przekroczyli linię pomocy.

• Eagles objęli dwupunktowe prowadzenie po rzucie karnym, który umieścił ich na linii 1 jarda w dodatkowym punkcie. Braterskie naciski nie powiodą się. Tampa prowadzi 16-9.

• Eagles po ważnej akcji podali po przyziemieniu na odległość pięciu jardów od Jalena Hurts do Dallasa Goederta.