30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kenan Thompson mówi, że zakończenie SNL „może nie być złym pomysłem” - Ostateczny termin

Kenan Thompson mówi, że zakończenie SNL „może nie być złym pomysłem” – Ostateczny termin

Sobotnia noc na żywo Bez światła kierunkowego, produkt Lorne MichaelsDla niektórych może to być wykluczone. Ale może coś się szykuje.

Kenan Thompsonprzemawiając w podcaście Charlemagne Tha God „Piekło tygodnia”, pomyśl o tym, kiedy SNL W jej 50. rocznicę w sezonie 2024-2025 może nadszedł czas, aby położyć ją do łóżka. Michaels ma 77 lat i pojawiły się spekulacje – niektórzy od Michaelsa – że rozważa rezygnację, gdy SNL trafi na główną scenę.

„Plotka głosi, że serial zakończy się w 50. sezonie, ponieważ pan Lorne Michaels nie chce tego robić po 80 roku życia. Czy to prawda?” — zapytał Karol Wielki Thompson.

– Czy to plotka? – odpowiedział Thompson. „Dobrze, muszę zacząć planować.”

Michaels był twórcą show SNL przez całą swoją karierę, z wyjątkiem pięcioletniego okresu w połowie lat 80-tych.

„W tej plotce może być dużo prawdy, ponieważ 50 to dobra liczba, na której można się zatrzymać” – powiedział Thompson. „To niesamowita paczka. Prawdopodobnie miałby wtedy blisko 80 lat i, wiesz, byłby tym, który miałby wpływ na wszystko.

„Więc jeśli ktoś próbuje wejść na ich miejscu, wiesz, to dobra okazja dla NBC, aby zaoszczędzić pieniądze, wiesz, co mówię? [NBC] Możesz obciąć budżet i wtedy nie możesz składać tego samego rodzaju ofert. Więc niesprawiedliwe jest patrzeć, jak naprawdę płonie z powodu tych ograniczeń… Umieszczenie go na 50 może nie być złym pomysłem” – powiedział.

„[Michaels] To taki mit, że uniemożliwia tym firmom bycie wilkami, jeśli wolisz. – dodaje Thompson. Co tydzień wydają na ten program dużo pieniędzy. To kosztowna propozycja, ale coś wyjątkowego”.

Sam Michaels wskazał, że rozważa zakończenie kariery w 2025 roku.

READ  Jennifer Lopez mówi, że mama ją pokonała, a jej rodzeństwo dorasta

„Myślę, że jestem zaangażowany w prezentowanie tego spektaklu do jego pięćdziesiątej rocznicy, czyli trzy lata później” – powiedział urodzony w Kanadzie artysta w grudniu 2021 roku. Czuję, że to naprawdę dobry czas na wyjazd. Ale… nie chciałbym, żeby serial był w ogóle zły. Naprawdę mi na nim zależy. To była praca mojego życia. Więc zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby to trwało”.