29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Billie Eilish świętuje pierwszą rocznicę Happier Than Ever

Billie Eilish świętuje pierwszą rocznicę Happier Than Ever

Billie Eilish świętuje sukces „Happier than Ever” rok po jego wydaniu. (Zdjęcie: Brian Rothmuller / Icon Sportswire przez Getty Images)

Najszczęśliwszy w historii.

The 20 lat, przejął Instagram W sobotę podzielę się wiadomością dla fanów. Mówiąc ze swojego samochodu, zdobywczyni siedmiu nagród Grammy poświęciła chwilę, aby podziękować tym, którzy ją stworzyli Szczęśliwszy niż kiedykolwiek – Jej drugi album, który ukazał się rok temu – odniósł ogromny sukces.

„Kocham was wszystkich tak bardzo, a miniony rok był niesamowity pod wieloma względami, dobrymi i złymi” – powiedziała w filmie opublikowanym na wcześniejszym Instagramie Live. „Jestem bardzo wdzięczny wam wszystkim i bardzo wdzięczny za życie, które mam i ludzi, których znam, za współpracę z moim bratem i wspólne tworzenie tego albumu. niektóre z moich ulubionych wspomnień z mojego życia. Świetnie się bawiliśmy. Śmialiśmy się bardzo dużo i to jest bardzo przeczyszczające.”

Dodała, że ​​jest „naprawdę wdzięczna”, że album, na którym znajdują się utwory takie jak „Male Fantasy” i „I Didn’t Change My Number”, jest „tam”.

Dodała swoje wsparcie: „Bardzo cię kocham”, a także nazwała ją „więcej niż” tylko jej „fanami”. „I jestem naprawdę wdzięczny tobie i jestem wdzięczny za życie i jestem wdzięczny za doświadczenia i złe rzeczy i dobre rzeczy, i to wszystko prowadzi nas tam, dokąd idziemy lub cokolwiek innego, więc tak, kocham cię. tyle.”

Artystka, która rozpoczęła karierę po wydaniu singla „Ocean Eyes” na SoundCloud, zakończyła swoją wiadomość, rzucając okrzykiem do swojego brata i producenta Finneasa, który w dniu pamięci albumu skończył 25 lat.

Eilish ma dużo miłości Szczęśliwszy niż kiedykolwiekktóry był nominowany do siedmiu nagród Grammy. „Po prostu kocham ten album. To moja ulubiona rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem”.

wcześniej w tym miesiącu, Zatytułowany „TV” i „Trzydzieści”. „TV” jest szczególnie na czasie, ponieważ zawiera słowa typu: „Internet zwrócił się do oglądania gwiazd filmowych, które są przed sądem / gdy obalają Roe v. Wade”.

READ  Miłosny horoskop dla każdego znaku zodiaku w niedzielę 26 czerwca 2022 r.

Jak na razie Eilish nie podał jeszcze szczegółów na temat nadchodzącego trzeciego albumu.