19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate Middleton przerywa milczenie po tym, jak opuściła próbę Trooping The Color z powodu leczenia raka

Kate Middleton przerywa milczenie po tym, jak opuściła próbę Trooping The Color z powodu leczenia raka

Kate Middleton w emocjonalnym liście przeprosiła Gwardię Irlandzką za opuszczenie dużej próby Trooping the Color w sobotni poranek.

„Chciałem napisać i powiedzieć, jak bardzo jestem dumny z całego pułku, zanim dokonam przeglądu pułkownika i żołnierzy pułku [Color.] „Doceniam to, że wszyscy żołnierze w tym roku trenowali miesiącami i poświęcili wiele godzin na zapewnienie czystości swoich mundurów i musztry”.

Trooping the Color to coroczna uroczysta parada Gwardii Konnej, która odbywa się co roku w czerwcu w Londynie z okazji oficjalnych urodzin króla Karola.

Middleton jest honorowym pułkownikiem Gwardii Irlandzkiej. Stanowisko to mianował jej w zeszłym roku Charles.

„To dla mnie wielki zaszczyt być Waszym pułkownikiem i bardzo mi przykro, że nie mogłem otrzymać pozdrowienia podczas tegorocznego Przeglądu Pułkownika” – kontynuowano w liście. „Proszę przeprosić cały pułk, ale mam nadzieję, że wkrótce będę mógł ponownie was wszystkich reprezentować”.

Kate Middleton przeprosiła Gwardię Irlandzką za opuszczenie ważnej próby do nadchodzącego filmu Trooping The Color. Splashnews.com

„Proszę przekazać moje najlepsze życzenia i powodzenia wszystkim zaangażowanym.”

Middleton zostanie zastąpiona przez generała porucznika Jamesa Bucknalla, KCB, CBE na jej zwykłej roli oficera inspekcyjnego w Colonel’s Tradycyjny Przegląd, „w miarę kontynuacji rekonwalescencji w Pałacu Kensington”. – powiedział rzecznik NBC.

Nie jest jasne, czy weźmie udział w gali Trooping the Color, ale podobno „rozważa” pojawienie się na balkonie Pałacu Buckingham.

Od czasu ujawnienia światu diagnozy raka w marcu księżna Walii pozostawała poza zasięgiem opinii publicznej.

I wygląda na to, że „może nigdy nie powrócić do roli, w jakiej ludzie ją wcześniej widzieli” – według źródła Powiedział „Us Weekly”..

Strażnik odpowiedział na list księżnej Walii, mówiąc, że jest głęboko wzruszony jego otrzymaniem. Irlandzcy strażnicy/X
Opisała to jako zaszczyt mieć ich jako przywódców i wyraziła głęboki żal, że w tym roku nie mogła przyjąć tego pozdrowienia. Irlandzcy strażnicy/X

Strażnik odpowiedział na list księżnej Walii, mówiąc, że jest głęboko poruszony.

„Nadal życzymy Jej Królewskiej Mości powrotu do zdrowia i przesyłamy najlepsze życzenia” – powiedział strażnik. Opublikowano w X.

W marcu Middleton Umieść kartę o wartości 2500 dolarów dla Gwardii Irlandzkiej W pubie Regimental w mieście Aldershot w Wielkiej Brytanii, kiedy z powodu zabiegu opuściła paradę z okazji Dnia Świętego Patryka.

READ  Brak wytchnienia w walkach na Ukrainie, gdy chwiejny rosyjski rozejm zbliża się do końca | Aktualności