19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate Bush nie pojawi się na ceremonii wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame

Kate Bush nie pojawi się na ceremonii wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame

Kate Bush nie pójdzie tą drogą na ceremonię wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame w 2023 roku.


Na kilka godzin przed przyjęciem do klasy muzyków Rock Hall w 2023 roku 65-letnia piosenkarka „Running Up That Hill” ujawniła w oświadczeniu, że… Nie będzie obecny na ceremonii W piątkowy wieczór w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku.


„Jestem pod wrażeniem tego monumentalnego zaszczytu – nagrody, która leży w bijącym sercu amerykańskiego przemysłu muzycznego” – napisała Bush na swojej stronie internetowej. „Dziękuję bardzo wszystkim, którzy na mnie głosowali. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że otrzymam tak niesamowitą nagrodę. ”


Kate Bush w Londynie w listopadzie 2014 r.
Davida M. Bennetta/Getty’ego

Odzwierciedlało niedawne, powszechne odrodzenie się utworu „Running Up That Hill”, który pierwotnie ukazał się na nim w 1985 roku. Kocham psy Album znalazł się w odcinku Netflix Dziwne rzeczy ostatni rok.


„Ubiegły rok był niezwykle udany dla mojego utworu Running Up That Hill i jestem pewien, że wielu z Was, którzy głosowali na mnie w RRHOF, również doprowadziło ten utwór na szczyty list przebojów” – Bush kontynuował piosenkę, która po raz pierwszy zadebiutował na 30. miejscu na liście obraz Hot 100 po wydaniu i osiągnął nowy szczyt na 3. miejscu listy przebojów po:Dziwne rzeczy.


READ  Mężczyzna twierdzi, że jest głosem kontrowersyjnego rapera AI, FN Meki

Artysta „Wichrowych wzgórz” wyjawił następnie: „Obawiam się, że nie będę mógł uczestniczyć w dzisiejszej ceremonii, ale dla mnie prawdziwym zaszczytem jest świadomość, że uznaliście, że na to zasłużyłem. RRHOF powitał mnie w bardzo niezwykłej atmosferze .” Platforma przytłaczających talentów.”

Wspominając swoje dzieciństwo, Bush przypomniała sobie swoją miłość do Eltona Johna, gdy dorastała, i opowiedziała, jak bardzo wzruszyła ją myśl o połączeniu sił z jego partnerem pisarskim, Berniem Taupinem.


O Johnie (76 lat) powiedziała: „Zanurzyłam się w jego muzyce i bardzo pragnęłam móc grać na pianinie tak jak on, a także pisać piosenki, które poruszałyby ludzi tak samo, jak jego dzieła”.


Bush dodał: „Ta mała dziewczynka z południowo-wschodniego Londynu nigdy by nie przypuszczała, że ​​będzie dzielić dzisiejsze wydarzenie z partnerem Eltona, Berniem Taupinem, niesamowitym autorem tekstów, który zainspirował mnie do dalszego pisania piosenek – do dalszych prób”. „Gratulacje, Bernie! Gratulacje dla wszystkich, którzy zostaną dziś wieczorem wprowadzeni!”


Kate Busha.
Dave’a Hogana/Getty’ego

Zakończyła swoje wspomnienia refleksjami na temat swojego związku z pisaniem piosenek. „Muzyka stanowi rdzeń mojej tożsamości i jak wszyscy muzycy, podróż, w której próbujemy stworzyć coś interesującego muzycznie, wypełniona jest poczuciem wątpliwości i niepewności” – napisał Bush. „Mam tylko metr siedemdziesiąt wzrostu, ale dziś czuję się trochę wyższy”.

READ  Nowy Porządek Świata i sensacyjny „Indiana Jones” – Deadline


Bush wraz z Sheryl Crow, Missy Elliott, nieżyjącym już Georgem Michaelem, Williem Nelsonem, Rage Against the Machine i The Spinners tworzą Klasę Roku 2023. Kilku innych artystów otrzyma także nagrody honorowe: DJ Kool Herc i Link Wray zostaną uhonorowani za swój wpływ muzyczny, a Chaka Khan, Al Kooper i Taupin otrzymają nagrodę Music Excellence Award.


Williego Nelsona, Sheryl Crow, Missy Elliott i George’a Michaela.
Gary Miller/WireImage; Cindy Ord/Getty; Szansa Yeh/WireImage; Dave’a Hogana/Getty’ego

Big Boi wygłosi przemówienie inaugurujące Busha podczas ceremonii, a St. Vincent uhonoruje muzyka.


Rock and Roll Hall of Fame będzie transmitowane na żywo w ABC i Disney+ z Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku w piątek 3 listopada o 20:00 czasu wschodniego.