15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kariera Toma Brady’ego w grach sięga XX wieku

Kariera Toma Brady’ego w grach sięga XX wieku

zrzut ekranu: Milesa Dawkinsa 247

Możesz usłyszeć, jak ktoś mówi ci, ile ma lat Tom Brady (45!) i tak naprawdę cię to nie uderza, ponieważ facet nadal wygląda na sprawnego i zdrowego. Aby w pełni zrozumieć, jak długo Brady był na tej ziemi, musisz zdać sobie sprawę, że mężczyzna pojawił się w grze wideo na PlayStation. Jak Oryginalne PlayStation.

Brady, urodzony w 1977 roku, został wybrany przez New England Patriots w szóstej rundzie NFL Draft 2000 – jako 199. wybór – i spędził swój pierwszy sezon w lidze jako czterostrunowy QB. W swoim debiucie w NFL był daleko w rankingu draftu do NFL SzalećMadden 01który został wydany na PS1 – nie został nawet nazwany, był po prostu wymieniony na wykresie głębokości Patriots jako „QB #12”.

Rok później, po tym jak przeniósł się na rezerwowe miejsce, zastąpił kontuzjowanego Drew Bledsoe, poprowadził Patriotów do mistrzostwa, a reszta to już historia. Zwróć uwagę, że jego droga do sławy nastąpiła tak szybko, że nawet nie pojawia się w większości numerów The Movie szalony 02, roku to zrobi Udał się do wygrania Super Bowl; W wersjach na PC, PS1, PS2 i N64 Patriots mieli trzy QB wyższe od nich na wykresie głębokości niż w poprzednim sezonie, co oznacza tylko wersje na Xbox i GameCube – wydane kilka miesięcy później, po rozpoczęciu sezonu 2001 i Brady był początkowym QB Patriotów – wejdź do gry.

Brady odchodzi na emeryturę jako statystyczny lider w prawie każdej kategorii, która ma znaczenie dla QB, od podań, przez próby podania, po podania TD, prowadząc jednocześnie ligę w kontrowersjach związanych z kurczeniem się piłek, adnotacjami o oszustwach kryptograficznych i dziwnymi sposobami całowania dziecka w usta.

Aby uczcić jego karierę – lub dla wielu z was, Z okazji przejścia na emeryturę ogłosił dzisiaj— Zrobiłem ten pokaz slajdów, pokazujący jego karierę w grach wideo, od początków na PS1 do… NFL 2K Serie, Szaleć I kilka innych przystanków pomiędzy. Nie byłby to każdy mecz co roku, to byłoby nudne – i ostatnio Szaleć Niewiarygodnie powtarzalne gry – niemniej jednak byłby to miły mały spacer po pasie wspomnień. Chyba że pamiętasz, jak grałeś w którąś z tych pierwszych kilku gier, w takim przypadku przepraszam, że przypominam ci o twoim wieku.

READ  Prawa medialne IPL 2023-2027 biją rekord w pierwszym dniu aukcji, do tej pory 13,44 miliona dolarów za mecz