21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sean Payton zostaje kolejnym głównym trenerem Broncos po Świętych, Denver podobno kończy rekompensatę handlową

Sean Payton zostaje kolejnym głównym trenerem Broncos po Świętych, Denver podobno kończy rekompensatę handlową

Sean Payton ma zostać kolejnym trenerem Denver BroncosI Według znawcy CBS Sports NFL, Jonathana Jonesa. the Święci z Nowego Orleanu A Broncos sfinalizowali rekompensatę handlową dla głównego trenera Seana Paytona, Według ESPNusuwając ostatnią przeszkodę w zostaniu Paytona kolejnym głównym trenerem Denver.

Adam Zmiennokształtny Dodaje, że połączenia biznesowe Wybór Denver w pierwszej rundzie z San Francisco (30. miejsce w sumie) i wybór w drugiej rundzie 2024 zostaną wysłane do Nowego Orleanu na selekcję w trzeciej rundzie w 2024 roku.

59-letni Payton ostatni raz trenował ze Świętymi w 2021 roku, ale nadal ma kontrakt, dlatego umowa musi zostać wynegocjowana. Kariera trenerska NFL we wschodnim Illinois rozpoczęła się w 1997 roku Orły. Jego 15-letnia podróż przez ligę obejmowała trzy czwarte NFC East, bez Waszyngtonu, zanim objął stanowisko głównego trenera Saints w 2013 roku.

Będąc w Nowym Orleanie, skompilował rekord 152-89 (0,631 procent wygranych) i rekord 9-8 przed play-offami. Saints odnieśli zwycięstwo w Super Bowl XLIV. Poprowadził franczyzę przez skutki huraganu Katrina, zanim został złapany w skandal w 2012 roku. Payton został zawieszony na cały sezon, co dało mu zaszczyt bycia pierwszym trenerem w czasach nowożytnych, który został zawieszony. Associated Press przyznała mu tytuł Trenera Roku w 2006 roku po tym, jak jego drużyna osiągnęła 10-6.

Pod kierownictwem Paytona i, w dużej mierze, rozgrywającego Drew Breesa, ofensywa z Nowego Orleanu zajmuje drugie miejsce pod względem punktów na mecz (27,5), pierwsze pod względem liczby jardów na mecz (391,4), pierwsze pod względem konwersji trzeciej straty (45,4%) i konwersji w czerwonej strefie ( 61,1%) ) z lat 2006-2021.

Russell Wilson miał problemy w swoim pierwszym sezonie w Denver, odkąd został przejęty przez wymianę handlową z Seattle. Ukończył tylko 60% swoich podań za 16 przyłożeń, 11 przechwytów i 84,4 oceny podania; Wszyscy zajmują 25. lub gorsze miejsce w całej lidze. Wilson poszedł 4-11 jako starter, co ostatecznie doprowadziło do zwolnienia trenera pierwszego roku Nathaniela Hacketta.

30. ogólna selekcja przechodziła teraz z rąk do rąk przy trzech różnych okazjach. Pierwotnie był w posiadaniu San Francisco, zanim został wysłany do Miami jako część pakietu handlowego, który pozwolił 49ers Aby wybrać rozgrywającego Treya Lance’a. the delfiny Następnie wysłał go do Broncos w zamian za szturmowca Bradleya Chubba. Teraz jest wysyłany do Nowego Orleanu w ramach handlu Payton.

Nowy Orlean był bez wyboru w pierwszej rundzie w drafcie NFL 2023 po decyzji o uzyskaniu drugiego wyboru w pierwszej rundzie z Filadelfii w zeszłym roku. W rezultacie Orły zajmują 10. miejsce w klasyfikacji generalnej. Denver ponownie bez wyboru w pierwszej rundzie w drafcie NFL 2023 po wysłaniu do Seahawki W ramach handlu Russella Wilsona.

READ  plotki Celtics: Brown, Durant, rozmowy biznesowe