18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Josh Harris obiecuje naprawić ocenę NFLPA dla kapitanów: nie wiedziałem, że można uzyskać ocenę F-minus

Josh Harris obiecuje naprawić ocenę NFLPA dla kapitanów: nie wiedziałem, że można uzyskać ocenę F-minus

Kiedy Stowarzyszenie Graczy NFL zebrało swoje karty raportów dla każdej drużyny NFL, przywódcy Waszyngtonu Skończyło się martwo jako ostatnie. Do brzydkich ocen zaliczały się piątki z traktowania przez drużynę rodzin, szatni i sali treningowej.

Właściciel dowódcy Josh Harris, który w zeszłym roku kupił zespół od Dana Snydera, obiecuje to naprawić.

Nie jestem facetem z minusempowiedział Harris za pośrednictwem J.B. Finleya z NBCSportsWashington.com. „Nawet nie wiedziałem, że można dostać ocenę F-minus. Oczywiście od razu się na to zgodziliśmy. Po pierwsze, ten raport powstał na podstawie wywiadów przeprowadzonych podczas zmiany właściciela.

Harris powiedział, że ulepszenie szatni i sali treningowej zespołu to duży projekt poza sezonem, w który osobiście zaangażowani są dyrektor generalny Adam Peters i główny trener Dan Quinn.

„To oczywiście coś, na czym się skupiamy. Tak naprawdę Adam i Dan musieli na chwilę opuścić spotkania NFL, aby porozmawiać z architektami. Staramy się szybko wprowadzić wiele zmian. Społeczność graczy NFL jest niewielka społeczność i społeczność trenerów NFL NFL to mała społeczność. Chcemy być miejscem, w którym każdy powie: „To świetne miejsce”. „Musimy zatem unowocześnić ten obiekt i pracujemy nad jego aktualizacją obiektu” – powiedział Harris.

Harris powiedział, że zespół planuje ulepszenia niemal wszędzie, łącznie z nawierzchnią gry, choć nie wie, kiedy będą mogły zostać wprowadzone jakiekolwiek zmiany.

„Niewiele można zrobić” – powiedział Harris. „Musimy zastanowić się, co możemy zrobić? Sytuacja jest bardzo podobna do sytuacji, w której byliśmy, kiedy przejęliśmy stery w lipcu ubiegłego roku: tylko tyle możemy zrobić przed sezonem. Tylko tyle możemy zrobić przed obozem przygotowawczym i zrobimy to.

Sprzątanie bałaganu pozostawionego przez Snydera nie będzie łatwym zadaniem, ale Harris wie, że jest to ważne zadanie.

READ  Nowy czas rozpoczęcia, telewizja, transmisja na żywo, skład na 2024 rok