18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sędziowie przyznali się do faulu w ostatnim podjeździe 76ers w przegranej z Clips

Sędziowie przyznali się do faulu w ostatnim podjeździe 76ers w przegranej z Clips

FILADELFIA – Po zwycięstwie Los Angeles Clippers 108:107 nad Philadelphia 76ers w środowy wieczór, szef ekipy Kevin Scott powiedział w raporcie grupowym, że powinien zostać odgwizdany faul podczas ataku napastnika 76ers Kelly Oubre Jr. Gra końcowa.

„Podczas ostatniej akcji na boisku, w czasie rzeczywistym, ekipa zinterpretowała tę akcję jako pionowy skok obrońcy” – powiedział Scott. „Jednak w analizie wideo po meczu zauważyliśmy lekkie przesunięcie się obrońcy w lewą stronę [Paul] „George, to powinien być błąd”.

Akcja zakończyła się chaotyczną ostatnią minutą akcji, podczas której doszło do kilku strat, puntu zakończonego piłką z wyskoku, dwóch kosztownych strat 76ers, pary i-1 zawodnika Clippers Kawhi Leonarda i ostatecznie uderzenia Oubre w rezultacie Kahn leżał na podłodze, podczas gdy Clippers świętowali upragnione zwycięstwo. Był to pierwszy mecz Jamesa Hardena w South Philly od czasu wymiany.

Pielęgniarz wpadł do sądu, aby sprzeciwić się odmowie wezwania, i jego pomocnicy musieli go unieruchomić. Oubre również włączył się w tę sprawę, wskazując na każdego z trzech sędziów – Scotta, JB DeRosa i Brandona Adaira – zanim zostali odciągnięci.

„Przede wszystkim entuzjazm chwili” – powiedział Oubre zapytany o swoje zachowanie po meczu. „To oczywiście intensywny mecz koszykówki. Nie jesteśmy doskonali. Sędziowie nie są doskonali. Chcę przeprosić za to, że straciłem panowanie nad sobą, ponieważ to coś, nad czym staram się pracować każdego dnia i staram się reprezentować Boga najlepiej jak potrafię, a tak się nie stało, więc proszę tylko o przebaczenie”.

„Ale widziałem, jak trenerka Nurse się złości i jeśli nasz trener ma zamiar dla nas walczyć i wyjść na boisko, jestem za tym. Ale ostatecznie nie było wspaniale. Więc zamierzam żeby to zrobić.” „Przyjmij jakąkolwiek karę, która się z tym wiąże, i musisz iść dalej, ale ja muszę być nieco lepszy”.

READ  Era zakładów fizycznych dobiegła końca: obstawianie piłki nożnej jest teraz łatwiejsze

Ze swojej strony Nurse przyznał, że 76-owcy przyczynili się do ich śmierci.

„Cóż, przy wyniku 104:101 mieliśmy piłkę przy linii bocznej, [and] Teresa [Maxey] „Wchodzi szeroko na pole obrony, ślizga się i upada, a oni dostają za to minus 1” – powiedziała Nurse. „Upadliśmy i strzeliliśmy gola. Naciskają na całe boisko i wypychają Kelly'ego poza boisko. „

Ale pielęgniarka powiedziała też, że niektóre spóźnione telefony powinny zostać odebrane w inny sposób.

„Podejrzewam [Oubre] „Bardzo to przeżyłam” – powiedziała pielęgniarka. „Sprawdziłem to kilka razy na naszych komputerach. Pomyślałem, że to na pewno połączenie i na pewno ostatnie dwa lub trzy połączenia były połączone, a na drugim końcu -1”.

„Myślałem, że to wystarczający kontakt, żeby zadzwonić. [But] Czasami tak to wygląda.”

Dla obu drużyn zakończenie meczu było przygnębieniem godnym meczu finałowego. Filadelfia ma w tym sezonie 13-26 lat, grając bez aktualnego MVP NBA, Joela Embiida, który jest coraz bliżej powrotu po operacji lewej łąkotki bocznej przeprowadzonej siedem tygodni temu.

Dzięki tej porażce 76ers zajmują obecnie ósme miejsce w Konferencji Wschodniej, po tym jak stracili szansę na zastąpienie szóstego w tabeli Indiana Pacers, który w środę przegrał z Chicago.

„Ciągle powtarzam to samo” – stwierdziła Maxie. „Wiem, że za każdym razem, gdy stajemy na parkiecie, staramy się wygrać, ale jeśli uda nam się odzyskać Big Fella, musimy po prostu podążać we właściwym kierunku. Czuję, że z kimkolwiek się zmierzymy, przyjdzie czas play-off, czy jakakolwiek będzie sytuacja. jest. Czuję, że mamy przed sobą wielką szansę i wielką szansę, mając go w naszym zespole.

„Więc my, inni chłopaki, musimy podążać we właściwym kierunku, robić te wszystkie małe rzeczy, wyjść na boisko i naprawdę mocno grać w obronie i grać we właściwy sposób, abyśmy kiedy wróci, mogli iść do przodu”. „.

READ  Plotki NFL: Miles Hartsfield, 49ers zgadzają się na kontrakt wolnego agenta

W międzyczasie Clippers przegrywali dwie porażki u siebie z 76ers i Pacers i w środę rozpoczęli składającą się z czterech meczów podróż po wschodnim wybrzeżu, wciągnięci w walkę powietrzną nie tylko o obecne czwarte miejsce na Zachodzie, ale także o parę meczów. O meczach przed miejscami gry.

Wszystko to przyćmiło pierwszy mecz Hardena w Filadelfii od czasu wymiany, w którym przyszły zawodnik Galerii Sław zakończył mecz z 16 punktami i 14 asystami w 39 minut. Został wygwizdany podczas prezentacji i pierwszej kwarty, ale w miarę upływu czasu jego powrót zniknął w tle meczu, który stał się rywalizacyjnym meczem z szaloną końcówką.

„Spodziewałem się tego” – Harden powiedział o reakcji. „Nie wiem, co to jest, ale spodziewałem się tego.

– O to właśnie chodzi. Nie wiem, dlaczego wygwizdali.